ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

رابطه ی بین فرهنگ و معماری با بررسی موزه هنر معاصر ایران

Year: 1398
COI: ACAECONF03_078
Language: PersianView: 658
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سمیرا نصیری - فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور واحد رشت
زهرا بیدریغ مهر - فوق لیسانس رشته مهندسی معماری و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور واحد رشت

Abstract:

هنر، علاوه بر جنبه های زیبایی شناسانه و فردی ، می تواند نشان دهنده ی آرمانها،اندیشه ها و حتی ویژگی های اجتماعی وروحیه حاکم بریک جامعه در زمان خاص خود باشد. از این رو به نظر می رسد هنر معاصر هر کشور بازتاب اندیشه های انسان معاصر و بیان کننده ی ویژگی های اجتماعی و فرهنگی روز است از طرفی در ایران با توجه به تاریخ و هنر غنی در گذشته به هنر معاصر کمتر توجه شده و وجود فضایی به عنوان موزه هنر معاصر ایران ضروری به نظر می رسد. معماری به عنوان یک سیستم ارتباطی، با فرهنگ در تعامل است و برای دریافت پیام موجود در آن، باید زمینه فرهنگی ای که معماری در مسیر آن به وجود آمده، مورد شناخت و مطالعه قرارداد. در این مقاله سعی بر آن است که موزه هنرهای معاصر، از جهت رابطه فرهنگ و معماری موردبررسی و تحلیل قرارگیرد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ACAECONF03_078. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/934312/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نصیری، سمیرا و بیدریغ مهر، زهرا،1398،رابطه ی بین فرهنگ و معماری با بررسی موزه هنر معاصر ایران،The 3nd International Conference on Architecture, Civil Engineering, Agriculture and the Environment،https://civilica.com/doc/934312

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: پیام نور
Paper count: 59,291
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support