ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مدل مدیریت اعتماد جدید مبتنی بر روش تصمیم گیری با معیارهای چندگانه در محیط وب سرویس ها

Year: 1392
Publish place: ، Vol: 4، Issue: 3
COI: JR_ADST-4-3_004
Language: PersianView: 155
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمود صالح اصفهانی - دانشگاه جامع امام حسین (ع)
علی کریمی - دانشگاه جامع امام حسین
محمدرضا حسنی آهنگر - دانشگاه جامع امام حسین

Abstract:

محیط های سرویس گرا دارای خصوصیات ویژه ای هستند که از جمله می توان به پویایی، باز بودن و توزیع شدگی آنها اشاره نمود. ارزیابی اعتماد و اعتبارسنجی در برقراری تعاملات امن بین سرویس های وب در چنین محیط هایی از اهمیت خاصی برخوردار است. مدل های اعتماد متعددی مبتنی بر مکانیزم های بازخورد طراحی شده اند، اما همه این مدل ها در پیشگیری از تولید اطلاعات نادرست توسط ارزیاب ها در حین انجام اعتبارسنجی موفق نبوده اند. یک چالش کلیدی در به کارگیری این مدل ها، جلوگیری از رفتار فریبکارانه کاربران در فراهم کردن بازخوردها و رتبه بندی های غیرمنصفانه می باشد. با توجه به ماهیت فازی اعتماد و معیارهای گوناگونی که در تعیین قابلیت اطمینان یک سرویس دهنده تاثیرگذار است، در این مقاله با استفاده از روش ELECTRE TRI، یک مدل اعتماد جدید برای غلبه بر چالش های مزبور پیشنهاد شده است. برای ارزیابی و تعیین کارآیی مدل پیشنهادی، نتایج آن با مدل RATEWeb، مقایسه شده است. نتایج حاصل از مقایسه و ارزیابی عملکرد این مدل، توانایی آن را در مدیریت اعتماد و قابلیت تطبیق سریع با تغییرات رفتاری سرویس دهندگان را به خوبی نشان می-دهد.

Keywords:

مدیریت اعتماد , اعتبارسنجی , وب سرویس , تصمیم گیری های چند معیاره , روش ELECTRE TRI

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_ADST-4-3_004. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/934742/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صالح اصفهانی، محمود و کریمی، علی و حسنی آهنگر، محمدرضا،1392،مدل مدیریت اعتماد جدید مبتنی بر روش تصمیم گیری با معیارهای چندگانه در محیط وب سرویس ها،https://civilica.com/doc/934742

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 5,604
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support