ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

استفاده بهینه از منابع بر اساس برنامه ریزی خطی برای تولید اسباب بازی های الکترونیکی

Year: 1397
COI: JR_SJHUM-1-3_008
Language: PersianView: 362
This Paper With 5 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 5 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حسین اقبالی - عضو هیات علمی گروه صنایع، دانشگاه غیرانتفاعی ایوانکی
علیرضا جمشیدی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، دانشگاه غیرانتفاعی ایوانکی
محمد جواد دارابی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، دانشگاه غیرانتفاعی ایوانکی

Abstract:

به هر سازمانی با مشکلات تخصیص منابع مواجه است این منابع شامل مردان ، ماشین ، مواد و سرمایه می باشد بسیاری از این تصمیمات منوط به محدودیت هایی می باشد به عنوان مثال ، تولید یک کارخانه به دلیل محدودیت های ظرفیت محدود می باشد و یک سازمان با محدودیت های فنی و سرمایه مواجه می شود با این حال ، اگر منابع موجود گسترش نیابند بنابراین استفاده بهینه از منابع موجود، یک کار بسیار مهمی برای سازمان می شود بنابراین، این مقاله به بررسی دیدگاه استفاده بهینه از منابع به منظور افزایش تولید اسباب بازی ها و از این رو سود آنها می پردازد به منظور دستیابی به این امر، تکنیکی از برنامه ریزی خطی استفاده شده است. این تکنیک، سود در تولید اسباب بازی ها را با استفاده بهینه از منابع به حداکثر خواهد رساند . این مقاله همچنین 4 شرط مهم مربوط به تولیدات و نتایج آنها را بررسی می کند که در جداول مربوط به آب جدول بندی شده اند. در هر مرحله اول وضعیت تولید صفر بعد از شرط دوم بحث می شود شرط سوم و چهارم تخصیص منابع را طوری نشان می دهد که افزایش مداوم در سود را به دست می آورد بعد از خلاصه تجربه تحلیل دقیق از نتایج ریاضی به دست آمده جدول بندی می شوند.

Keywords:

تولید، سود، ماشین ها، معادله

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_SJHUM-1-3_008. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/949089/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اقبالی، حسین و جمشیدی، علیرضا و دارابی، محمد جواد،1397،استفاده بهینه از منابع بر اساس برنامه ریزی خطی برای تولید اسباب بازی های الکترونیکی،https://civilica.com/doc/949089

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 1,072
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support