ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه چارچوبی جهت بررسی تاثیر تبلیغات در شبکه های اجتماعی بهبود داده شده با تکنیک های تبلیغات دهانی و شخصی سازی

Year: 1398
COI: ECMM02_011
Language: PersianView: 214
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

شرکت های کوچک و متوسط به نوعی نیروی محرکه ی اقتصادی کشور محسوب می شوند با این حال، به طور کامل از ظرفیت نوآورانه و خلاقانه خود استفاده نمی کنند زیرا بسیاری از آن ها ابزارهایی را که امروزهتکنولوژی در اختیار ما قرار می دهد را نمی شناسند و از مزایای شبکه های اجتماعی بهره ی کافی نمی برند.از سویی دیگر تبلیغات با موبایل به عمده فروشان، عرضه کنندگان خدمات و تولید کنندگان امکان داده که پیشنهادات مختلفی را به صورت گسترده و فزاینده در اختیار مشتریان قرار دهند. موفقیت در مبارزات تبلیغاتی به درک بهتر محیط، مشتری، متغیرهای مفهومی تکنولوژیکال، تاکید به اهداف تبلیغات، بررسی فاکتورهای بازار با توجه به ماهیت سهامداران و محیط بازار و استفاده مناسب از موبایل و المان های مرتبط دارد که نتایج را بهبود خواهد داد. هدف از این مقاله در نظر گرفتن بهترین شیوه های استفاده از شبکه های اجتماعی به عنوان ابزارارتباطات بازاریابی استراتژیک در شرکت های کوچک و متوسط است. روش مورد استفاده در این پژوهش بر اساس تجزیه و تحلیل وضعیت علم مطالعه ی اکتشافی در مورد استفاده از شبکه های اجتماعی و مطالعات موردی موفق است. در نتیجه دو مورد در غنی سازی پژوهش های علمی در این باره سهم دارند: آ) شناسایی بهترین شیوه های استفاده از شبکه های اجتماعی و ب) شبکه های اجتماعی به عنوان یک استراتژی بازاریابی و کاربرد تبلیغات دهانی و شبکه های اجتماعی آنلاین به صورت همزمان.

Keywords:

آگهی های تجاری موبایلی , مارکتینگ اجتماعی , تبلیغات اجتماعی

Paper COI Code

This Paper COI Code is ECMM02_011. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/952360/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نخعی راد، زهرا،1398،ارائه چارچوبی جهت بررسی تاثیر تبلیغات در شبکه های اجتماعی بهبود داده شده با تکنیک های تبلیغات دهانی و شخصی سازی،The second international conference on interdisciplinary research in electrical engineering, computers, mechanics and mechatronics in Iran and the Islamic world.،Karaj،https://civilica.com/doc/952360

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support