ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی بندهای مالی در قراردادهای بین المللی نفت و گاز

Year: 1398
COI: ASOCONF04_004
Language: PersianView: 214
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

بندهای مالی قراردادهای نفت وگاز، عوامل اولیه و غیراز منابع هستند که شرکتهای بین المللی نفت و گاز در زمان ورود به یک کشور درنظر می گیرند. جذابیت بندهای مالی تاثیر قابل توجهی بر امکان سنجی و منافع اقتصادیحاصل از پروژه های نفت و گاز برای شرکتهای ببین المللی دارد و شاخص مهمی برای قضاوت درمورد شرایط سرمایه گذاری در صنعت نفت وگاز به شمار می رود. منافع دولت، جذابیت بندهای مالی قراردادهای بین المللی نفتو گاز را با چالش های اساسی روبرو کرده است؛ زیرا تنها منعکس کننده نسبت سهم دولت از کل عواید حاصل از پروژه است و اثر تفاوت در زمان بندی سهم دولت در جذابیت قراردادها و موافقت نامه های بین المللی نفت وگاز رانادیده می گیرد. شاخص قبل از برداشت و نمره داده شده به بندهای مالی اثرات تفاوت برنامه های زمانی دولت در برداشت سهم خود و جذابیت رژیم مالی را نشان می دهد. به این صورت که برای نمرات داده شده به بندهای مالی، برداشت سهم دولت و شاخص قبل از برداشت یک تابع خطی موزون رسم نموده و پس از ارزیابی آن، جذابیت بندهای مالی در قراردادهای بین المللی نفت و گاز را برای 11 کشور محاسبه می کند

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ASOCONF04_004. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/964107/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اسحق زاده، علی و پورسینا، هادی،1398،ارزیابی بندهای مالی در قراردادهای بین المللی نفت و گاز،Fourth Scientific Conference on New Approaches in Iranian Humanities،Ilam،https://civilica.com/doc/964107

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support