ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی وضعیت HSE - MS پروژه های ساختمانی بلند مرتبه شهر اصفهان و ارائه ی راهکارهایی جهت ارتقاء وضع موجود

Year: 1398
COI: KBAU02_032
Language: PersianView: 436
This Paper With 23 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 23 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حامد اخوان پور - کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
مهدی روانشادنیا - دانشیار دانشکده عمران، معماری و هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
حمیدرضا عباسیان جهرمی - استادیار دانشکده عمران، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران

Abstract:

کارگاه های ساختمانی، از محیط های کاری پر آسیب و پر خطر به شمار می روند و سالانه حدود صدها نفر در اثر حوادث شغلی و یا ابتلاء به بیماری های شغلی دچار صدمه شده و یا حتی جان خود را از دست می دهند که بخشی از آنها مربوط به پروژه های بلندمرتبه سازی و انبوه سازی در شهرهای بزرگ است. در این پژوهش در دو حوزه درون و برون سازمانی اقدام به ارزیابی عملکرد و وضعیت سیستم مدیریت ایمنی HSE - MS و سیستم مدیریت یکپارچه IMS در منطقه مطالعاتی گردید. از این رو با استفاده از پرسشنامه هایی محقق ساخته بر مبنای طیف لیکرت، در هر دو حوزه هر یک از عناصر هفتگانه می سیستم مدیریت ایمنی HSE- MS بر اساس مدل OGP و هر یک از مولفه های بهداشت، ایمنی و محیط زیست، مورد ارزیابی قرار گرفتند و وضعیت این مولفه ها و میزان مطلوبیت آن ها در منطقه ی مطالعاتی با استفاده از آزمون های آماری همچون آنالیز K - S و آزمون نشانه تک نمونه ای مشخص گردید. سپس با توجه به تحلیل ها و اطلاعات حاصله و با عنایت به نقاط قوت و ضعف موجود و ارزیابی شده در هر دو حوزه، پیشنهادهای اجرایی جهت ارتقاء وضع موجود و نیز برای مسئولین امر و ذیربط در حوزهی ایمنی ساخت در جهت ارتقاء آن ارائه گردید

Keywords:

ایمنی در ساخت , سیستم مدیریت ایمنی HSE -MS بر مبنای مدل OGP , پروژه های ساختمانی بلند مرتبه ارتقای سطح ایمنی ساخت و ساز

Paper COI Code

This Paper COI Code is KBAU02_032. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/968253/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اخوان پور، حامد و روانشادنیا، مهدی و عباسیان جهرمی، حمیدرضا،1398،ارزیابی وضعیت HSE - MS پروژه های ساختمانی بلند مرتبه شهر اصفهان و ارائه ی راهکارهایی جهت ارتقاء وضع موجود،1International Conferemce,2Natioanl Conference on knowledge - based Civil, Architecture and Urbanism،Tehran،https://civilica.com/doc/968253

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 32,764
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support