ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تدوین استراتژی های موثر جهت پشتیبانی از سیاست های ترویج زیست پالایی با استفاده از آنالیز SOWT

Year: 1398
COI: ICSDA04_1180
Language: PersianView: 164
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

هلن مربی هروی - ؛EMSD publishing، دکتری مدیریت محیط زیست، تهران
شایان خلیلی - دانشجوی دکتری آلودگی محیط زیست، تهران شمال، دانشگاه آزاد اسلامی
مژگان امتیازجو - دانشیار، گروه محیط زیست، دانشکده علوم و فنون دریایی، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران شمال

Abstract:

استفاده از تکنولوژی و روش های نوین دوستدار محیط زیست و سازگار با محیط زیست در مقایسه با روش های فیزیکی و شیمیایی روز به روز در حال گسترش بوده و محققان زیادی را به این سمت سوق داده است. هدف از این پژوهش تعیین اولویت هایی است که بتوان استراتژی های موثری و مناسبی را برای کنترل آلاینده های زیست محیطی با استفاده از روش زیست پالایی بدست آورد. این مقاله با رویکرد توصیفی- تحلیلی بوده و از روش مطالعات کتابخانه ای با استفاده از مدل SOWT با فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP تدوین شده است. نتایج پژوهش نشان می دهد که بیشترین اولویت با استراتژی های آموزش روش زیست پالایی به صنایع، حمایت سیاست های تجاری از تکنولوژی های زیست پالایی، آموزش در شبکه های اجتماعی و رسانه ای و تبلیغات و همگانی کردن استفاده از روش های زیست پالایی بوده در مرحله دوم توسعه تکنولوژی تمیز و افزایش اطلاعات و ارتباطات در صنایع و در مرحله سوم موضوعات عمومی مالیات و افزایش سود اقتصادی از طریق بررسی سیاست حمایت از اصلاحات با پرداخت یارانه و در مرحله چهارم پشتیبانی سیاست های دولت از تکنولوژی های جایگزین، افزایش دستگاه های نظارتی و وضع قوانین جدید حمایتی قرار دارند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICSDA04_1180. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/973081/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مربی هروی، هلن و خلیلی، شایان و امتیازجو، مژگان،1398،تدوین استراتژی های موثر جهت پشتیبانی از سیاست های ترویج زیست پالایی با استفاده از آنالیز SOWT،4th International Congress of Developing Agriculture, Natural Resources, Environment and Tourism of Iran،Tabriz،https://civilica.com/doc/973081

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support