Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مطالعه طراحی نوآور محصولات گردشگری هوشمند

سومین کنگره ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت
Year: 1398
COI: ASSH03_209
Language: PersianView: 263
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علیرضا مهدوی - دانشجو دکتری، گروه مدیریت ورزشی ، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی ، دانشگاه شمال، آمل، مازندران، ایران
محمدحسین رضوی - استاد، گروه مدیریت ورزشی ، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی ، دانشگاه مازندران، بابلسر، مازندران، ایران

Abstract:

زمینه و هدف:به پژوهش حاضر، با مفهوم شهر هوشمند آغاز گردیده؛ و به طراحی گردشگری هوشمند ختم میشود. از این رو، تمرکز تحقیق بر بخش کوچکی از صنعت کلی هوشمند، و تلاش در راستای پشتیبانی و تکمیل نظریه شهر هوشمند است که از مطالعات آموزنده نویسنده است. در این مقاله، به نحوی منطقی، هر گام رو به جلو، توسط مولف برداشته شده؛ و مفاهیم برنامه ریزی شهری از منظر تفکر خردنگر تا کلان نگر ترکیب گردیده اند. در پایان، فرآیند طراحی سازماندهی یافته که متناسب با طراحی در صنعت هوشمند است.روش کار: این تحقیق از نوع کیفی و کاربردی است که داده های مورد نیاز آن به شیوه کتابخانه ای و اسنادی گردآوری شده است. جمع آوری داده ها از کشورهای دارای گردشگری هوشمند صورت گرفته است.یافته ها: در این پژوهش به واسطه محدودیت زمانی و انرژی، مطالعات بسنده پیرامون جنبه های دولت و بنگاه های اقتصادی در سیستم گردشگری هوشمند صورت نگرفته در حالیکه این دو بخش، دربردارنده اثرات چشمگیر بر اجراءها هستند. ایده این امر، حائز ارزش است؛ لیکن، بدون اقدامات شایسته، فاقد ارزش خواهند بود. پس از این پروژه، مولف بر این باور است که مرحله توسعه صنعت گردشگری هوشمند در ایران را میباید به سطوحی متفاوت تقسیم نمود. در شهری مانند تهران،اصفهان،شیراز آگاهی نسبت به صنعت هوشمند، وجود ندارد؛ و طراحی پیشرفته- در عوض اثبات راحتی- میتواند سردرگم کننده باشد. از این رو، مایلیم سیستم هوشمندتر را در صنعت گردشگری- در ازای محصولات هوشمند که فناوری کامل هستند- تثبیت نماییم. این سیستم هوشمند میباید ساده، سریع، آسان جهت ارتقاء، و مورد پسند باشد.نتیجه گیری: ایران همچنان به اصول کاری بالا به پایین، عادت داشته؛ و شرکتها به نحوی گسترده، محدود گردیده اند. از سوی دگر، بازخوردهای گردشگران، به ندرت قادر به اثرگذاری بر سازه گردشگری هوشمند می باشند. شرایط و الگوی صنعت هوشمند، کماکان در سطوح خ4رد است. با افزایش آگاهی و پیشرفت فناوری صنعت هوشمند، این شرایط نیز بهبود خواهند یافت؛ و الگویی عملیاتی خواهد شد که تدریجا0، سبب تغییر الگوی پایین به بالا در راستای تحریک نوآوری صنعت خواهد گردید. در این فرآیند، وظیفه طراحان، یافتن توازن میان بهینه سازی تجربه سفر و حداکثر نمودن منافع ترکیبی بنیادی ست. طراحان همواره میباید شفاف سازی درخصوص موضع خویش رابه خاطر داشته باشند. کشور برای سالیان متمادی، به پیوند صنعت با ارزانی، خو گرفته است. لیکن، در مسئله گردشگری هوشمند، کمال و نوآوری تعیین کننده بقاء و پایداری میباشند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ASSH03_209. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/979588/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مهدوی، علیرضا و رضوی، محمدحسین،1398،مطالعه طراحی نوآور محصولات گردشگری هوشمند،3rd Conference on Achievements of Ahwaz Sports and Health Sciences،Rasht،https://civilica.com/doc/979588

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

2.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 0
4 0
3 0
2 1
1 0
نقد پژوهشگران در مورد Paper مطالعه طراحی نوآور محصولات گردشگری هوشمند
xxx (1400/10/23): پاراگراف های بلند و بدون ذکر منبع!!!!!!

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 1,470
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support