ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر مسئولیت اجتماعی ادراک شده و رضایت از بهبود عملکرد سازمان ها بر اعتماد و وفاداری مشتری

Year: 1398
COI: MBMM01_023
Language: PersianView: 519
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حسین علی سلطانی - دانشجوی دکتری مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی واحد علوم تحقیقات تهران
فاطمه ستاره - کارشناس اقتصاد دانشگاه رازی

Abstract:

مسئولیت اجتماعی شرکت ( CSR ) شامل فعالیت هایی است که یک کسب و کار در تلاش برای تاثیر مثبت بر جامعه و / یا محیط زیست انجام می دهد. اهمیت درآمیختن مسئولیت اجتماعی شرکت ( CSR ) به عنوان یک راهکار تجار ی از اهمیت و علاقه خاص مشتریان ، کارکنان و مدیران سرچشمه می گیرد. توجه اخیر مشتریان، کارگران و دولت به مفهوم مسئولیت اجتماعی شرکت بر پایه این عقیده است که کسب وکارها تنها برای به حداکثر رساندن سود وجود ندارند. هدف از این تحقیق بررسی مسئولیت اجتماعی درک شده سازمان رضایت از بهبود ، اعتماد مشتری و وفاداری می باشد. جامعه آماری این پژوهش دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه در سه مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری انجام شده است که بر اساس روش کوکران تعداد نمونه 321 نفر زن و مرد انتخاب شدند تجزیه وتحلیل داده ها با استفاده از تکنیک های تحلیل عاملی اکتشافی، تائیدی و مدلسازی معادلات ساختاری صورت گرفت. نتایج این تحقیق نشان می دهد که مسئولیت اجتماعی درک شده تاثیر به سزایی بر اعتماد و وفاداری مشتری دارد و اعتماد مشتری به عنوان یک متغیر تعدیل کننده دربهبود خدمات تاثیرگذار می باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MBMM01_023. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/986721/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
سلطانی، حسین علی و ستاره، فاطمه،1398،بررسی تاثیر مسئولیت اجتماعی ادراک شده و رضایت از بهبود عملکرد سازمان ها بر اعتماد و وفاداری مشتری،Modern Business Management and Marketing Business Conference with National Production Boom Approach،Qazvin،https://civilica.com/doc/986721

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 32,764
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support