ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

کارآفرینی سازمانی و بکارگیری شیوه های نوین آموزش درسازمان

Year: 1398
COI: MBMM01_046
Language: PersianView: 116
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

هادی حسنی سبزوار - دکترای حرفه ای کسب و کار و دانشجوی دکترای کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دانشگاه علوم و تحقیقات

Abstract:

یکی از رهیافتهای مهم رشته کارآفرینی ,رهیافت کارآفرینی سازمانی است که به توصیف و بررسی رفتار کارآفرینانه افراد در سازمان می پردازد و با اتکا به دو محور نوآوری و بازسازی راهبردی سازمان سعی دارد سازمان ها را به سوی توسعه و بهبود و تاب آوری در شرایط عدم اطمینان و تغییرات لحظه ای محیط کسب و کار رهنمون نماید . سازمان ها بایستی با شناسایی عناصر کارآفرینی سازمانی و تلاش در نهادینه سازی این تفکر در یکایک اعضا سازمان خود را برای مواجهه به نوسانات متغیرهای پیرامونی آماده سازند .آموزش یکی از ابزارهایی است که مدیران و ذینفعان سازمان را قادر خواهد ساخت تا با انتقال مستمر دانش وتجربیات نوین کارآفرینان پیشرو , روحیه و فرهنگ کارآفرینانه را در اعضا سازمان زنده نگه دارند . این تحقیق سعی نموده است با مطالعه مقالات , کتاب و اسناد نوشته شده در پژوهشهای اخیر این رشته , با تکیه بر شیوه فراترکیب به تبیین و توصیف کارآفرینی سازمانی و نحوه آموزش آن در سازمان بپردازد .

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MBMM01_046. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/986744/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حسنی سبزوار، هادی،1398،کارآفرینی سازمانی و بکارگیری شیوه های نوین آموزش درسازمان،Modern Business Management and Marketing Business Conference with National Production Boom Approach،Qazvin،https://civilica.com/doc/986744

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support