ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

توسعه سبز اکوتوریسم و گردشگری شهری

Year: 1398
COI: ETCTD01_027
Language: PersianView: 113
متن کامل این Paper منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل Paper (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

Buy and Download

متن کامل (فول تکست) این مقاله منتشر نشده و یا در سایت موجود نیست و امکان خرید آن فراهم نمی باشد.

Authors

Abstract:

امروزه توسعه سبز گردشگری و فرهنگ و اکوتوریسم تا حد زیادی به ارتقا فرهنگ محیط زیستی، مشارکت مردمی و حل چالش های مهم در این زمینه مربوط می شود. از دیدگاه اکولوژی توسعه شهر و روستا هم تا حد زیادی بستگی به درک مفهوم اکولوژی شهری دارد که در آن با شناخت بیوتوپ های شهری و همپنین آمار گیری از جوامع پوشش گیاهی و حضور جانوران شهری یا به طور کلی عبارت ، محیط زیست شهری پرداخته می شود .شاید درک اهمیت شهر ها به عنوان یک محیط دستخوش تغییرات آنتروپوژنی ( انسانی ) اما در عین حال وجود یک زیستگاه افکار و ذهنیت ساکنان و حتی گردشگران را برای حفاظت و شناخت متحول سازد. بسیاری از مردم تمایل دارند زمانیکه به شهری سفر می کنند از بیوتوپ هایی از قبیل بام وحش ها و بام های گیاهشناسی و ... بازدید به عمل آورند همچنین هیچ گردشگری از بوی نامطبوع و ظهور و پخش الاینده های هوا و آلودگی آب و عدم کیفیت مطلوب آب آشامیدنی را دوست ندارد و این موضوع می تواند بستری برای مسئولان و تصمیم گیران مدیریت شهری را در امر فرهنگ سازی حفاظت و مدیریت محیط زیست اعم از محیط شهری را فراهم آورد.

Keywords:

توسعه سبز، بیوتوپ، اکولوژی شهری، حفاظت، جوامع گیاهی و جانوری شهری، محیط زیست نزدیک به طبیعی، اکوسیستم، رویکرد سیستمی مدیریتی

Paper COI Code

This Paper COI Code is ETCTD01_027. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/990684/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کریمی، محمد صادق،1398،توسعه سبز اکوتوریسم و گردشگری شهری،National Conference of Eco-Tourism, Culture and Tourism Development،Mashhad،،،https://civilica.com/doc/990684

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support