ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

میزان همبستگی و توسعه ی پایدار در سطح جهانی

Year: 1398
COI: INFM04_051
Language: PersianView: 128
This Paper With 30 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 30 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محسن منصوری زاده - شهرداری اراک

Abstract:

فرضیه ی مربوط به توسعه ی پایدار در سال های اخیر توجه زیادی از افراد رابه خودجلب کرده است که باعث به کار گیری شیوه های جدیدی دراین زمینه شده است. اگرچه تعدادی از تحقیقات جهانی درباره ی طرح ریزی در میزان استفاده مناسب از منابع انجام شده اند .این مقاله از تحقیق علمی به سبک جهانی و ساختار مربوط به استفاده مناسب از منابع در سال 1996 تا 2016 با استفاده از تکنیک های مناسبی مانند نوشتن مطالب به صورت مشترک، کلمه مشترک، استناد مشترک -طبقه بندی ها و انالیزهای جغرافیایی ارایه شده است. یک مجموعه از 2094 مقالات و فهرست کتب از پایگاه داده ی علمی انالیز شده بود که باعث ایجاد شبکه های قدرتمند در سطح جهانی شد .این تحقیقات انقلابی را در زمینه ی تحقیقات از تعریف مربوط به فرضیات آن در گزارش کمیسیون BRUNDTLAND به توسعه ی اخرین مدل ها و شاخص های مربوط به استفاده مجاز از منابع را نشان می دهند . بیشترین میزان پراکندگی از ارایه ی مقالات مربوط به کشورهای امریکا -چین-بریتانیا و کانادا گزارش شده است .همچنین تحقیقات موجود به استفاده معقول از منابع مربوط به موضوعاتی مانند علوم محیط زیست ،تکنولوژی علوم سبز و پایدار ،مهندسی عمران و تکنولوژی ساخت و ساز ساختمانها، پدید آمدن سبک های تحقیقاتی مربوط به استفاده مجاز از منابع به صورت توسعه ی پایدار در مناطق شهری بودند که شامل عوامل مربوط به استفاده از منابع ، مدیریت آب، ارزیابی محیط زیست، حفاظت از اماکن عمومی و غیره است، در حالی که این تحقیق شامل 21 طبقه بندی بود , این تحقیق درک گسترده ای از موضوعات تحقیقاتی مهم و سبک ها و الگوهای مربوط به تحقیقات جهانی درباره ی استفاده ی مجاز از منابع را فراهم می کند.

Keywords:

توسعه ی پایدار در استفاده مجاز از منابع، سبک های تحقیقاتی -علمی، بهبود وضعیت محیط زیست

Paper COI Code

This Paper COI Code is INFM04_051. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/996940/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
منصوری زاده، محسن،1398،میزان همبستگی و توسعه ی پایدار در سطح جهانی،Fourth National Conference on New Ideas in Engineering and Engineering،Rasht،،،https://civilica.com/doc/996940

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Municipality
Paper count: 209
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support