ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی مدیریت املاک و ساخت و ساز سازمانی با شاخص های کلیدی عملکرد با پیش زمینه ریاضی

Year: 1398
COI: INFM04_066
Language: PersianView: 118
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حمیدرضا شریفی - کارمند شهرداری کلانشهر اراک،
مجتبی قاسمی - کارمند شهرداری کلانشهر اراک
عباس قهیه ئی - کارمند شهرداری کلانشهر اراک

Abstract:

پروژه های ساخت و ساز و همچنین پروژه های جامع گسترده توسعه امکلا و مستغلات به عنوان مسئله ای در رابطه با شبکه های تعاملی پیچیده تحریک شده به واسطه ابزارهای هماهنگی و انگیزش، رو به تکامل می باشند. تحلیل عکیق شبکه ها از سوی جامعه شناسان در طول چندین سال با موفقیت چشمگیری صورت گرفته است. با مدلسازی شبکه های اجتماعی از طریق روش های ارائه شده با جبر خطی و محاسبه ماتریس، برخی از پارامترهای عمومی جالب توجه را می توان فرمول بندی نمود که شبکه ها را صرفا براساس ساختارش توصیف می کنند. شبکه های اجتماعی بر روی پیشینه شخصیت ها و تعاملات تعیین شده عموما از طریق جامعه شناسی و به ویژه توسط زیرمجموعه ای از وسایل تعاملاتی، مثلا محدودیت های نرم افزاری بر روی پلتفرم های مربوطه، توسعه می یابند. چنین روش های در شبکه های تشکیل شده توسط شرکت کنندگان در پروژه های ساخت ساز، مثلا تجارت ها، پیمانکاران فرعی، کارگران، بخش ها، گروه های سلسله مراتبی و دیگر طرفین درگیر مستقیما کاربرد دارند. شخصیت های تعیمی یافته نیز بر طبق وظایف و منافع و انگیزه شان تعریف شده اند که تعامل از طریق وابستگی ها و قراردادهای حقوقی و قانونی تعیین می گردد. بازارهای توسعه املاک و مستغلات با این موفقیت تفاوت زیادی ندارند، در این بازارها، بازیگران و قواعد به همین نحو مشخص می شوند. در این تحقیق، تعریف پارامترهای شبکه برای ساختارهای تعاملی پروژه در موقعیت های ساخت و ساز و همچنین توسعه براساس جبر خطی را پیشنهاد و برای بسط و توسعه پیشین طرح های تعاملی درست حمایت شده، اینها را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم. به علاوه، پارامترهای که از قبل وجود داشته، شناسایی و در این دنیای موازی نگاشته شدند تا بدین طریق شناخت و در نتیجه یک برنامه سازماندهی به عنوان پیش شرط موردنیاز برای پروژه های آماده، افزایش یابد.

Keywords:

مدیریت ساخت و ساز، شاخص های کلیدی عملکرد، ساختارهای سازمانی، مدیریت پروژه، سیستم های تحویل پروژه

Paper COI Code

This Paper COI Code is INFM04_066. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/996955/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شریفی، حمیدرضا و قاسمی، مجتبی و قهیه ئی، عباس،1398،بررسی مدیریت املاک و ساخت و ساز سازمانی با شاخص های کلیدی عملکرد با پیش زمینه ریاضی،Fourth National Conference on New Ideas in Engineering and Engineering،Rasht،،،https://civilica.com/doc/996955

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Municipality
Paper count: 214
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support