ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی کیفیت خدمات و چالش های موجود در زیرساخت های عمومی WSN

Year: 1398
COI: INFM04_079
Language: PersianView: 161
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدحسین موذن رضامحله - کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت
هادی ویشکی نژاد - کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

Abstract:

شبکه های حسگر بی سیم WSNs ، نقش های مهمی را در ابعاد مختلف از جمله بیومتری، محیط، اپتیک، فیزیک و گاز نشان می دهند. هر کاربرد با استفاده از WSN برای دستیابی به اهداف تعیین شده، اعتماد و قابلیت اطمینان را تعیین می کند که یک WSN باید مطابق با منابع محدود آن تامین شود. یک الگوی جدید برای طراحی WSNs قابل اطمینان و قابل اطمینان، استفاده از پروتکل های ارتباطی قابل استفاده مجدد برای ایجاد زیرساخت ارتباطی انعطاف پذیر عمومی است. در این مقاله، ما الزامات اصلی QoS و پشتیبانی شبکه که توسط چندین برنامه کاربردی تعیین می شوند را مورد تاکید قرار می دهیم. این الزامات QoS با توجه به نوع و مشخصات برنامه تغییر می کند. برای این منظور، ما یک زیرساخت عمومی نوآورانه و موثر برای بیمه کردن الزامات QoS با توجه به پارامترهای برنامه، و حفظ اعتماد و قابلیت اطمینان را در نظر می گیریم. همچنین، ما مهمترین چالش هایی که با اجرای الزامات QoS برای زیرساخت های عمومی WNS مواجه هستند را بررسی می کنیم.

Keywords:

شبکه حسگر بی سیم ، کیفیت خدمات ، WSN با هدف کلی ، زیرساخت عمومی WSN

Paper COI Code

This Paper COI Code is INFM04_079. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/996967/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
موذن رضامحله، محمدحسین و ویشکی نژاد، هادی،1398،ارزیابی کیفیت خدمات و چالش های موجود در زیرساخت های عمومی WSN،Fourth National Conference on New Ideas in Engineering and Engineering،Rasht،https://civilica.com/doc/996967

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 5,689
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support