ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تشخیص کنترل کننده در خطر افتاده در شبکه های تعریف شده نرم افزاری

Year: 1398
COI: INFM04_087
Language: PersianView: 119
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

هادی ویشکی نژاد - کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت
محمدحسین موذن رضامحله - کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

Abstract:

ما یک روش جدید برای شناسایی کنترل کننده ها در SDN پیشنهاد کردیم. روش ما از traces بسته از صفحه اطلاعات SDN استفاده می کند. 9 ویژگی جدید در openflow برای شناسایی کنترل کننده ها استفاده می شوند. روش پیشنهادی مستقل از تعداد کنترل کننده ها و شبکه network شبکه های سنتی است که به یک صفحه کنترل کاملا توزیع شده وابسته است، یک سطح به سرعت در حال ظهور در شبکه کامپیوتری، از یک صفحه کنترل متمرکز استفاده می کند sdns. مزایای بسیاری از قبیل کنترل ریزدانه، امکان مسیریابی بهینه و مدیریت منابع در داخل شبکه را به ارمغان می آورند. در نتیجه، sdns استقرار گسترده در بخش های خاصی از شبکه مانند شبکه های مرکز داده ها را پیدا می کنند. به علاوه، رویکرد SDN یک کاندید بالقوه برای طرح صفحه کنترل در شبکه های G5 است. علیرغم فواید، sdns با مسایل خاصی از قبیل احتمال شکست یک نقطه، سربار ارتباطی بین سوییچ ها و کنترل کننده ها، و مهمتر از همه امنیت و همچنین قابلیت اطمینان هواپیمای کنترل، رو به رو می شود. به دلیل ماهیت متمرکز صفحه کنترل، شناسایی حضور هواپیمای کنترل در خطر در یک SDN مهم است. صفحه کنترل در معرض خطر به وضعیتی اشاره دارد که در آن یک یا چند کنترل کننده در یک SDN با بدافزار در خطر هستند که منجر به انحراف از رفتار صفحه کنترل نرمال می شود. توسعه راه حل های جدید برای تشخیص حضور کنترل کننده ها در خطر افتاده با فقدان مجموعه داده ترافیک هوایی مناسب تشدید می شود. در نتیجه، ادبیات موجود راه حل هایی برای شناسایی وجود یک هواپیمای کنترل در خطر افتاده را ندارد. 1) شناسایی پنج بردار تهدید که حضور خود را از کاربران نهایی پنهان می کنند و مدیران شرکت network.Our در این مقاله عبارتند از (i): شناسایی 5 بردار تهدید که نشان دهنده بردارهای تهدید کننده در sdns؛ (iii) ایجاد یک روش شناسایی مبتنی بر یادگیری ماشین برای شناسایی بردارهای تهدید فوق الذکر، و (iv) مطالعه تکنیک ردیابی مبتنی بر یادگیری ماشین با استفاده از شش طبقه بندها هستند. مجموعه داده ردیابی ترافیک openflow که ما ایجاد کردیم برای استفاده از جامعه تحقیقاتی بزرگتر در دسترس قرار گرفته است. ما مطالعات تجربی دقیقی را انجام دادیم که کارایی طرح ما را در تشخیص حضور کنترل کننده های در عرض خطر نشان می دهد.

Keywords:

امنیت، شبکه تعریف شده توسط نرم افزار، OpenFlow، تحلیل ترافیک

Paper COI Code

This Paper COI Code is INFM04_087. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/996975/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ویشکی نژاد، هادی و موذن رضامحله، محمدحسین،1398،تشخیص کنترل کننده در خطر افتاده در شبکه های تعریف شده نرم افزاری،Fourth National Conference on New Ideas in Engineering and Engineering،Rasht،،،https://civilica.com/doc/996975

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 5,689
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support