ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

محاسبات موازی و آنالیز شبکه برای پردازش سریع اطلاعات دستگاه و اینترنت صنعتی اشیاء ( IIoT )

Year: 1398
COI: INFM04_091
Language: PersianView: 224
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدحسین موذن رضامحله - کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت
هادی ویشکی نژاد - کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

Abstract:

پیشرفت سریع در سنجش، ارتباطات و فن آوری های تلفن همراه، موج جدیدی از اینترنت صنعتی اشیا (IIoT) را به ارمغان می آورد IIoT. تعداد زیادی حسگر را برای نظارت هوشمند و متصل به شرایط ماشین ادغام می کند. مشاهدات حسگر حاوی اطلاعات غنی در مورد رمزهای بهره برداری از ماشین ها هستند در نتیجه یک فرصت عالی برای نظارت و کنترل شرایط ماشین فراهم می کنند. با این حال، درک پتانسیل کامل of بستگی زیادی به توسعه روش های جدید با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ دارد. این مقاله یک روش جدید برای پردازش اطلاعات ماشین مقیاس بزرگ، مدل سازی شبکه، پایش وضعیت، و تشخیص خطا ارائه می کند. اول، ما یک الگوریتم warping پویا را برای مشخص کردن عدم تشابه امضاهای ماشین (به عنوان مثال، پروفایل قدرت در طول عملیات) معرفی می کنیم. دوم، ما یک الگوریتم تعبیه شبکه تصادفی را توسعه می دهیم تا یک شبکه مقیاس بزرگ از ماشین های IIoT ایجاد کنیم، که در آن عدم تشابه بین رمزهای ماشین در فاصله گره به گره شبکه حفظ می شود. هنگامی که شرایط ماشین تغییر می کند، محل تغییرات گره شبکه مربوطه نیز بر این اساس تغییر می کند. در نتیجه، مکان های گره اطلاعات تشخیصی در مورد شرایط ماشین را نشان می دهند. با این حال، الگوریتم تعبیه شبکه در حضور مقادیر زیادی از ماشین های - IIoT فعال، گران است. بنابراین، ما یک طرح محاسباتی موازی را توسعه می دهیم که توان پردازنده های چند پردازنده را برای مدل سازی موثر شبکه از ماشین های با قابلیت IIoT بزرگ، مهار می کند. نتایج تجربی نشان می دهد که الگوریتم توسعه یافته به طور موثر و موثر تغییرات امضاها را در مقیاس های سیکل به سیکل و ماشین به ماشین توصیف می کند. این روش جدید پتانسیل قدرتمندی را برای زمان بندی بهینه ماشین و نگهداری در بافت مقیاس بزرگ نشان می دهد .

Keywords:

اینترنت صنعتی اشیاء ( IIoT )، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، محاسبات موازی، شبکه در مقیاس بزرگ، نظارت بر وضعیت دستگاه، مصرف برق

Paper COI Code

This Paper COI Code is INFM04_091. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/996979/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
موذن رضامحله، محمدحسین و ویشکی نژاد، هادی،1398،محاسبات موازی و آنالیز شبکه برای پردازش سریع اطلاعات دستگاه و اینترنت صنعتی اشیاء ( IIoT )،Fourth National Conference on New Ideas in Engineering and Engineering،Rasht،https://civilica.com/doc/996979

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 5,687
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support