ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

چالش ها و تجارب بهره برداری از فناوری های یادگیری

Year: 1398
COI: THCD07_025
Language: PersianView: 146
This Paper With 20 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 20 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

جلب موافقت مدیران رده بالای سازمان برای به کارگیری نوع آموزش بسیار حائزاهمیت است. مدیران باید درک کنند؛ که آموزش بر پایه فناوری چگونه موجب صرفه جویی در هزینه های سازمان وارتقای کیفیت تولیداتو سودرسانی و افزایش عملکردکارکنان و رضایت مشتریان می شود.با توجه به تاثیر غیرمستقیم هنجار ذهنی بر تمایل استفاده از یادگیری مبتنی بر فناوری می توان چنین استدلال کرد؛ زمانی که کارکنان باور داشته باشند که همکاران و مدیران معتقدندکه آنها باید از آموزش های مبتنی بر فناوری در فرایند های شغلی خود استفاده کنند.و همچنین استفاده از این فناوری را سودمند بدانند؛ و عملکرد شغلی و اثر بخشی آنها با استفاده از فناوری ارتقا ء یابد؛ تمایل بیشتری به استفاده از آموزش های مبتنی برفناوری پیدا می کنند.بطراحان آموزشی باید سیستم آموزشی را طوری طراحی کنند؛ که برای کاربران روشن و قابل فهم باشد و پیچیده نباشد تا قصد و تمایل به استفاده از آن را در کارکنان تقویت کنند.درواقع نداشتن توانایی ها و مهار تهای لازم در زمینه استفاده ازفناوری های مرتبط با سیستم آموزشی بر پایه فناوری می تواند مشکل آفرین باشد؛ و در کارکنان این ادراک را به وجود آورد که استفاده از سیستم سخت است؛ و به تلاش زیادی نیاز دارد؛ و برای یاد گیری آن زمان زیادی طول می کشد.زمانی یادگیری تجربی بالاتری حاصل شد که عملکرد مشارکت کننده با بازی شبیه سازی بدتر بود که به معنی آن است که اشتباهات باید بخشی از فرایند یادگیری باشند. یک مشکل بزرگ دیگر درباره ادغام فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش ما این است که در کنار این که زیر ساخت های لازم برای این کار ایجاد نشده است و مهارت های لازم به استادان و مدیران آموزش داده نشده است، از آن ها به صورت اجبار خواسته می شود تا روش های تدریس آنلاین را در کنار روش تدریس سنتی به کار بگیرند.

Keywords:

فناوری – آموزش – سازمان – یادگیری-چالش

Paper COI Code

This Paper COI Code is THCD07_025. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/997227/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علوی، سیدتقی و سلیمی، محمدصادق و علوی، سیده اکرم و نجات، اله،1398،چالش ها و تجارب بهره برداری از فناوری های یادگیری،7th National Conference of Training and Human Capital Development،Tehran،https://civilica.com/doc/997227

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support