Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها

درخواست گواهی نمایه سازی نفیس

پژوهشگر گرامی؛
شما می توانید از طریق پایگاه سیویلیکا، «گواهی نفیس» برای نمایه سازی مقاله ی خود دریافت نمایید که دارای هولوگرام، بارکد اصالت(QR-Code) و «لینک استعلام آنلاین» است و از طریق پست به شما ارسال می شود.
زبان های گواهی نامه ها:
گواهی های چاپی برای مقالات فارسی به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل صدور هستند و شما می توانید برای همه ی مقالات فارسی خود گواهی های چاپ شده به زبان انگلیسی نیز دریافت نمایید. برای مقالات انگلیسی گواهی ها فقط به زبان انگلیسی صادر می شوند.
شیوه ی درخواست:
ابتدا به صفحه مقاله خود در پایگاه سیویلیکا مراجعه نمایید. در کادر آبی رنگ بالای مشخصات نویسندگان، یک لینک با عنوان صدورگواهی چاپی نمایه سازی وجود دارد که با مراجعه به آن صفحه می توانید گواهی نمایه سازی سفارش دهید.
هزینه ی صدور گواهی برای کاربران غیر عضو
پژوهشگران محترم که عضو سیویلیکا نیستند می توانند در صفحه هر مقاله بلافاصله نسبت به درخواست صدور و ارسال پستی گواهی نامه چاپی اقدام فرمایند. هزینه صدور، و ارسال پستی هر گواهی نامه 240,000 تومان است که پس در مرحله درخواست و تایید نهایی گواهی نامه به صورت اینترنتی پرداخت می شود.
هزینه ی گواهی برای اعضای سیویلیکا:
اعتبار لازم برای صدور گواهی های چاپی برای کاربران عضوی سیویلیکا برابر با 20 اعتبار اعتبار و در صورتی که مقاله را به صفحه ی رزومه خود اضافه کرده باشید 18 اعتبار اعتبار خواهد بود.
هزینه ی ارسال:با توجه به اینکه کاربران عضو می توانند در هر سفارش بیش از یک گواهی را ثبت نمایند، هزینه ارسال پستی «برای هر بار سفارش» معادل 3 اعتبار است. برای صرفه جویی در هزینه، شما می توانید چندین گواهی نمایه سازی را به صورت یک جا سفارش و از طریق پست دریافت نمایید و فقط یکبار هزینه ارسال را پرداخت نمایید.
عنوان هزینهتعداد اعتبارمعادل ریالی
هزینه صدور گواهینامه برای مقالات اختصاص یافته در رزومه شما18 اعتبار سیویلیکا180 هزار تومان
هزینه صدور گواهینامه برای سایر مقالات20 اعتبار سیویلیکا200 هزار تومان
هزینه ارسال پستی برای هر بار ارسال3 اعتبار سیویلیکا30 هزار تومان
نکته مهم: هزینه پستی برای تمامی گواهینامه های درخواستی شما که برای یک آدرس و در یک زمان ارسال میشوند، تنها یکبار پرداخت میشود. نیازی به پرداخت هزینه ارسال برای تک تک گواهینامه ها به صورت جداگانه نمیباشد.
یادآوری ضروری: هر اعتبار در پایگاه سیویلیکا معادل 10000 تومان است

نمونه تصویر گواهی نامه ها

گواهی های چاپی سیویلیکا چه ویژگی هایی دارد

گواهی های چاپی نمایه سازی سیویلیکا، گواهی های نفیسی هستند که به منظور تاییدیه نمایه سازی مقاله در مجموعه سیویلیکا به صورت مکتوب تهیه و بنا به درخواست پژوهشگر، به وی ارسال می شود. این گواهی ها، بر روی برگه های نفیس طلاکوب، با آرم سیویلیکا، چاپ شده و دارای هولوگرام، QR-Code اصالت گواهی نامه و لینک استعلام آنلاین می باشند.
چه الزامی برای تهیه گواهی سیویلیکا وجود دارد؟
سیویلیکا گواهی های مختلفی ارائه می نماید. گواهی نمایه سازی آنلاین که به صورت فایل pdf در صفحه هر خلاصه مقاله به صورت رایگان عرضه می شود و همه پژوهشگران می توانند بلافاصه بدون هیچ هزینه ای این فایل را دریافت و پرینت نمایند. ولی برخی از پژوهشگران به منظور تکمیل رزومه خود علاقه مند به داشتن گواهی نامه رسمی و نفیس هستند تا آرشیو شخصی خود را تکمیل نمایند و یا اینکه آن را به همراه رزومه تخصصی خود ارائه نمایند. در این صورت گواهی چاپی بهترین گزینه می باشد.
شما می توانید برای مقالات خود به زبان فارسی نیز، گواهی نمایه سازی به زبان انگلیسی دریافت نمایید. در صورت انتخاب صدور گواهی نامه به زبان انگلیسی، عنوان مقاله به زبان انگلیسی و نام انگلیسی نویسنده را شما وارد می نمایید.
به منظور صرفه جویی در هزینه های پستی، پژوهشگران می توانند در صورتی که بیش از یک گواهی نیاز دارند، همه درخواستهای گواهی ها را یکجا ثبت نمایند و به صورت یک بسته به آدرس درخواستی پژوهشگر ارسال شود و فقط یکبار هزینه پستی اخذ گردد.
Support