Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
27
خرداد

International Conference on Advancement in Management, Business Economics and Financ

Calendar

Help

International Conference on Advancement in Management, Business Economics and Financ روز دوشنبه، 27 خرداد، 1398 توسط شركت همايش آروين البرز و تحت حمایت سیویلیکا در شهر ترکیه برگزار گردید.

CODE: BMBECONF01
Subjects Covered: Business ، Management
Holders: شركت همايش آروين البرز و تحت حمایت سیویلیکا
City: ترکیه

در دنياي امروزنياز جدي به بحث مديريت، اقتصاد و كسب وكار و اداره امور مالي  در راستاي تحقق اهداف ، در ابعاد مختلف و در جهت پيشرفت آن در سطح بين الملل وجود دارد. از اين رو، برگزاري كنفرانس بين المللي پيشرفت در مديريت، كسب و كار تجارت اقتصاد و امور مالي با هدف هم افزايي دانش و انتشار يافته هاي نو و بديع در زمينه هاي مختلف در تاريخ 27 خرداد 1398  با هدف آشنايي و ارتباط ميان اساتيد، پژوهشگران، صاحب¬نظران، متخصصان و علاقمندان به منظور تبادل جديدترين دستاوردهاي علمي و تجارب كاربردي و بررسي چالشهاي علمي و اجرايي در فرايند كاربردآن از تمام مناطق جغرافيايي، در سطوح محلي، ملي، منطقه اي و بين المللي با مشاركت دانشگاه هاي بين المللي و مراكز علمي،پژوهشي در استانبول – تركيه برگزار مي گردد.

كنفرانس بين المللي پيشرفت در  مديريت، كسب وكار، تجارت، اقتصاد و امور مالي از طرف بسياري از دانشگاه ها، سازمان ها و مجامع علمي حمايت علمي شده است؛ و با افتخار اعلام مي داريم، دوره اين كنفرانس يك جامعه بزرگ، بين المللي و دوستانه از پژوهشگراني كه علاقمند به اشتراك ايده هايشان هستند را شكل داده است.

در اين راستا كميته علمي و اجرايي كنفرانس، از تمامي اساتيد، پژوهشگران و مسئولان اجرايي دعوت مي نمايند مقالات خود را كه حاوي جديدترين دستاوردهاي علمي و پژوهشي در محورهاي اصلي كنفرانس و يا زمينه هاي مرتبط مي باشدبه صورت فردي و يا با مشاركت گروهي به دبيرخانه كنفرانس ارسال نمايند. علاوه براين، علاقمندان به اين حوزه مي توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شركت كننده آزاداز اين رويداد علمي استفاده كنند.

create: 7 May 2019 - view 3693

Conference validation

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

Dates

Date of holding:
17 June 2019
Deadline for submitting original articles:
10 June 2019

Holders

شركت همايش آروين البرز
Support