ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
17
شهریور

Conference on golden strategies for health and medical management

Calendar

Help

Conference on golden strategies for health and medical management روز یکشنبه، 17 شهریور، 1398 توسط دانشگاه تربیت مدرس, مجموعه رويدادان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر Tehran برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

CODE: GSHMM01
Subjects Covered: Medicine، Hospital Administration and Care
Holders: دانشگاه تربیت مدرس, مجموعه رويدادان و تحت حمایت سیویلیکا
City: Tehran

در سال‌هاي گذشته، كشور در حوزه درمان، سلامت، بهداشت، صنايع و كسب‌و‌كارهاي وابسته به آن، چه در عرصه علمي و چه در عرصه توليدي و بازرگاني، رشد و دستاوردهاي چشمگيري داشته است. به‌طوري كه امروزه ايران داراي جايگاه ويژه‌اي در حوزه خدمات درماني و تجهيزات پزشكي، صنعت دارويي و ساير صنايع وابسته، در منطقه است.
اين در حاليست كه با توجه به اينكه سكانداران اين حوزه در كشور عموماً متخصص‌ها و فارغ‌التحصيل‌ رشته‌هاي پزشكي، داروسازي و يا مهندسي هستند، اما علي‌رغم دانش و تجربه تخصصي بالا، متأسفانه مجالي براي توسعه معلومات و مهارت‌هاي مديريتي خود نداشته‌اند.
لذا پارك علم و فناوري دانشگاه تربيت مدرس در اقدامي ابتكاري، با در نظر گرفتن محدوديت‌هاي زماني فعاليت‌هاي اين حوزه، مبادرت به برگزاري همايشي فشرده و كاملاً كاربردي با عنوان «راهبردهاي طلايي مديريت، ويژه صنعت سلامت و پزشكي (ويژه جامعه پزشكي، بيمارستاني و مراكز خدمات درماني)» در تاريخ 7 شهريورماه 1398 در دانشگاه تربيت مدرس كرده تا صاحب‌هاي اين صنعت بتوانند طي يك روز از مجموعه اطلاعات ارزشمند و لازم براي كسب‌و‌كار خود با محوريت مباحث قانوني و مالياتي، بازاريابي، برندينگ، فروش و . . . بهره‌مند شوند.
لازم به ذكر است كه سخنرانان اين همايش علاوه بر تخصص و تبحر علمي اقتصادي داراي سوابق درخشان تجربي و اجرايي هستند و ازاين‌رو مي‌توانند به شايستگي پاسخگوي سؤالات شركت‌كننده‌ها باشند.

 

create: 29 July 2019 - view 4123

Conference validation

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

Status

کنسل شده

Dates

Date of holding:
8 September 2019
Conference registration deadline:
8 September 2019

Holders

مجموعه رويدادان
Support