ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
14
اسفند

1st National Conference on ?Advanced Technologies in Civil Engineering

Calendar

Help

مقالات این کنفرانس تا این لحظه از سوی دبیرخانه برای نمایه سازی ارسال نشده است.

1st National Conference on ?Advanced Technologies in Civil Engineering روز چهارشنبه، 14 اسفند، 1398 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس, دانشگاه آزاد اسلامي واحد گنبدكاووس و تحت حمایت سیویلیکا در شهر Gonbad-e Qabus برگزار گردید. این همایش تحت حمایت سیولیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.

CODE: ATCE01
Subjects Covered: Civil and Structural Engineering، Structural Engineering، General Engineering
Holders: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس, دانشگاه آزاد اسلامي واحد گنبدكاووس و تحت حمایت سیویلیکا
City: Gonbad-e Qabus

امروزه با توجه به روند افزايش ساخت و سازه ضرورت معرفي و استفاده از فناوري هاي نوين در صنعت ساختمان و سازه هاي عمراني كشور بيشتر از گدشته احساس مي شود.  در اين راستا، ارتقاي سطح علمي و تخصصي جامعه مهندسي كشور و آشنايي با سيستم هاي و فناوري هاي نوين امري اجتناب نا پذير است. پيدايش و ظهور فناوري هاي نوين مي تواند روند ساخت را بهبود ببخشد و مي تواند منجر به حل بسياري از مشكلات كشور در حيطه ساخت و ساز شود. از اين رو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گنبد كاووس با همكاري برخي از دانشگاه ها و دستگاه هاي اجرايي اقدام به برگزاري اولين كنفرانس ملي فناوري هاي نوين در مهندسي عمران نموده است. 

 

محورهاي همايش:


1) مهندسي عمران
آسيب سازي و مقاوم سازي سازه ها- روش هاي عددي در مهندسي عمران- فناوري هاي نوين در مهندسي عمران- مديريت ساخت، مهندسي زلزله و ديناميك سازه ها- مهندسي سازه هاي هيدروليكي و دريايي- مهندسي و مديريت منابع آب- نقشه برداري، ژئودزي و ژئوماتيك- سازه هاي بتني و فولادي- مهندسي راه، حمل و نقل و ترافيك- مهندسي محيط زيست و توسعه پايدار.

2) عمران و توسعه پايدار شهري
مهندسي عمران و توسعه پايدار- برنامه ريزي، مديريت و طراحي شهري- حمل و نقل و زيرساخت هاي شهري- شهرسازي و توسعه شهري پايدار.

3) مصالح و سازه هاي نوين در مهندسي عمران
فناوري هاي نوين در صنعتي سازي ساختمان- يافته هاي جديد در تحليل، طراحي و اجراي سازه هاي سبك- سيستم هاي سازه اي، اعضا و يا اتصالات نوين در ساختمان- روش ها و يا مصالح جديد در مقاوم سازي سازه ها- كاربردهاي نوين مصالح و قطعات سبك در مهندسي عمران- توليد و كاربرد بتن هاي ويژه.

4) مهندسي ساخت و ارزيابي پروژه هاي عمراني
نقش مديريت پروژه در تامين شاخصه هاي كمي و كيفي اجراي پروژه هاي عمراني- ارزيابي آسيب پذيري و روش هاي بهسازي، مقاوم سازي، تعمير و تقويت سازه ها- ارزيابي روش هاي مختلف احداث سازه هاي بتني و فولادي- مهندسي ارزش در پروژه هاي عمراني.

5) فناوري هاي نوين در ساخت و ساز شهري
كاربرد فناوري هاي نوين در بهسازي و نوسازي بافت هاي فرسوده شهري.

6) كاربرد فناوري هاي نوين در صنعت ساختمان
 مشكلات پيش رو ، تجربيات كشورهاي پيشرفته و صنعتي- كاربرد فناوري ها نوين در هوشمند سازي ساختمان- ساختمان هاي هوشمند- كاربرد فناوري هاي نوين در ساختمان هاي شهري. 

7) اقليم ساختمان و بهينه سازي مصرف انرژي
راهكارهاي نوين در مهندسي ساختمان جهت مقابله با اثرات منفي تغييرات اقليمي در جهت كاهش مصرف انرژي- چگونگي نقش مهندسان طراح اعم از معماري، عمران و تاسيسات در جهت بهره گيري بيشتر از منابع انرژي اقليمي در منظقه در جهت طراحي بهنيه ساختمان.

8) مهندسي زلزله، سازه و ژئوتكنيك
آسيب پذيري و بهسازي لرزه اي، راهكارهاي به صرفه اقتصادي در بهسازي لرزه هاي سازه ها- سيستم هاي هوشمند و هشدار سريع زلزله- بافت شهري در مناطق زلزله خيز. 

9) مهندسي تخريب در صنعت ساختمان
انواع روش ها و تكنيك هاي تخريب ساختمان ها وسازه ها- مباني و اصول مهندسي تخريب، مديريت و نظارت تخريب.

create: 5 October 2019 - view 5658

Conference validation

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

Status

برگزارشده

Dates

Date of holding:
4 March 2020
Deadline for submitting original articles:
14 February 2020
Date of announcing the arbitration of articles:
20 February 2020
Conference registration deadline:
24 February 2020

Holders

دانشگاه آزاد اسلامي واحد گنبدكاووس
Support