Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
16
April

نخستین کنفرانس دو سالانه دبیران زیست شناسی ایران

Calendar Home

Secretariat Help

The first biennial conference of Iranian biology secretaries (16 April 2020 - 16 April 2020) By انجمن زیست شناسی ایران, انجمن علمي آموزشي دبيران زيست شناسي شهر تهران-انجمن زيست شناسي ايران و تحت حمایت سیویلیکا Sponsered and indexing by Civilica in Tehran برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: BCIBT01
Subjects: Life Sciences (General)
Organizer: Iranian Biology Society, انجمن علمي آموزشي دبيران زيست شناسي شهر تهران-انجمن زيست شناسي ايران Sponsored and Indexed by Civilica
Held city: Tehran

انجمن علمي آموزشي دبيران زيست شناسي شهر تهران با همكاري انجمن زيست شناسي ايران در «نخستين كنفرانس دو سالانه دبيران زيست شناسي ايران»، فرصتي بي نظير براي ارائه پژوهش هاي شما در تمامي زمينه هاي زيست شناسي از جمله نتايج پايان نامه هاي دكتري و كارشناسي ارشد، اقدام پژوهي، بررسي كتب درسي و واژه هاي نونگاشت و … فراهم آورده است.

اين كنفرانس كه در “دانشگاه تهران” برگزار مي شود تلاش دارد تا صداي گوياي دبيران زيست شناسي كشور بوده و‌ اميدوار است بتواند قدرت اتحاد، منطق گفتار و جسارت علمي دبيران سراسر كشور را در حضور بزرگان اين علم و مسئولان ارشد آموزش و ‌پرورش به نمايش بگذارد. لذا تقاضا ميكنيم ضمن مطالعه موضوعات مطرح شده در پوستر، با ارائه مقالات مفيد و ارزشمند، حضوري فعال در اين كنفرانس داشته باشيد.
لازم به ذكر است كه همكاران محقق و ‌پژوهشگر در مقاطع فوق ليسانس و‌ دكتري ميتوانند با ارتباط بين موضوع پژوهش خود با يكي از موضوعات مطرح شده در كتابهاي درسي نهم، دهم، يازدهم و دوازدهم، نتايج تحقيقات خود را در اين كنفرانس ارائه نمايند.
ضمناً، مجموعه مقالات كنفرانس، ضمن نمايه شدن در “SID،CIVILICA و ISC” در “مجله علمي ترويجي انجمن زيست شناسي ايران” نيز چاپ خواهد شد.
با توجه به اهميت تقويت بنيه پژوهشي دبيران در رتبه بندي معلمان و امتياز شركت در كنفرانس هاي علمي مرتبط در فرم ارزشيابي سالانه دبيران، انتظار مي رود همكاران پژوهشگر و خلاق و دانشجو معلمان عزيز اين فرصت را مغتنم شمرده و با تمام توان در اين رويداد بزرگ علمي شركت نمايند.

مقالات ارسالي بر اساس نظر داوران محترم به دو صورت سخنراني و پوستر پذيرفته مي شود و در پايان جوايز نفيسي به مقالات و پوسترهاي برتر تقديم خواهد شد.

add: 1 December 2019 - view 3826

Conference Credits

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
The conference is sponsored by CIVILICA, and articles will be indexed in CIVILICA and the National Consortium.

Status

Held

Important Dates

Holding date:
16 April 2020
FullText Deadline:
21 January 2020
Resualt:
18 March 2020

Similar Conferences

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

Share it ...

Organizer

انجمن علمي آموزشي دبيران زيست شناسي شهر تهران-انجمن زيست شناسي ايران
Support