ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
13
آذر

26th National Conference on Insurance and Development

Calendar

Help

26th National Conference on Insurance and Development روز چهارشنبه، 13 آذر، 1398 توسط پژوهشکده بیمه, پژوهشكده بيمه و تحت حمایت سیویلیکا در شهر Tehran برگزار گردید.

CODE: INSDEV26
Subjects Covered: Business Economics
Holders: پژوهشکده بیمه, پژوهشكده بيمه و تحت حمایت سیویلیکا
City: Tehran

درباره همايش

همايش بيمه و توسعه، طي بيست‌و‌پنج دوره برگزاري خود، به‌عنوان پلي جهت ايجاد ارتباط بين صنعت بيمه، دانشگاه‌ها، مراكز پژوهشي و نهاد ناظر بوده و در بعضي از موارد سبب تغيير در رويكرد صنعت بيمه نسبت به مسائل مختلف شده است. گردهمايي شخصيت‌ها و صاحبنظران داخلي و خارجي، فرصت مناسبي جهت هم‌انديشي و تبادل نظر ميان صاحبنظران و مقامات اجرايي صنعت بيمه كشور را فراهم خواهد آورد. بيست‌و‌ششمين همايش بيمه و توسعه، با موضوع "افزايش ضريب نفوذ بيمه؛ چالش‌ها و راهكارها" توسط پژوهشكده بيمه و با همكاري بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و شركت‌هاي بيمه در تاريخ 13 آذر 1398 در سالن همايش‌هاي برج ميلاد برگزار خواهد شد. در اين رخداد بزرگ علمي، پژوهشگران و صاحب‌نظران داخلي و خارجي، آخرين دستاوردهاي علمي و پژوهشي خود در زمينه موضوع همايش را به اشتراك گذاشته و به بحث و تبادل نظر مي‌پردازند.
از عموم علاقمندان دعوت مي‌شود ضمن شركت در همايش، مقالات و نتايج پژوهش‎هاي خود در زمينه موضوع همايش و محورهاي آن را براي دبيرخانه همايش ارسال نمايند تا در صورت پذيرش توسط داوران، در اين همايش ارائه شوند.

create: 19 February 2020 - view 4489

Conference validation

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

Dates

Date of holding:
4 December 2019
Deadline for submitting original articles:
22 October 2019

History

Other conferences of 26th National Conference on Insurance and Development :تحلیل محتوایی همه دوره های 26th National Conference on Insurance and Development

Related conferences

Notify friends

Share

Holders

پژوهشكده بيمه
Support