ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها

دوفصلنامه دانشنامه حقوق اقتصادی

اولین شماره مجله دانش وتوسعه در بهمن ماه سال ۱۳۷۳ به چاپ رسید و سرانجام پس از مدتها تلاش بی وقفه و پی گیر مدیر مسئول، سردبیر و سایر دست اندرکاران محترم، در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۳ مجله موفق به اخذ درجه علمی-پژوهشی از کمیسیون محترم بررسی نشریات علمی کشور گردیده است . مجله علمی- پژوهشی دانش و توسعه پس از گذشت حدود بیست سال از زمان انتشار تاکنون تعداد قابل توجهی مقالات علمی – پژوهشی در حوزه علوم مختلف از جمله اقتصاد ، مدیریت، علوم سیاسی، حسابداری و حقوق ایران و جهان را منتشر نموده است و از این جهت نقش بسزایی را در ارتقای سطح مطالعات علمی پژوهشی کشور ایفا نموده است. با توجه به مصوبات کمیسون محترم بررسی نشریات علمی پژوهشی کشور مبنی بر تفکیک مجلات و حرکت در جهت تخصصی شدن آنها، اخیرا اعضای محترم هیات تحریریه با توجه به آنکه هر مجله علمی پژوهشی به ازا هر۵ سال سابقه می تواند یک عنوان مجله جدید دیگر نیز منتشر نماید، تصمیم گرفتند تا امر فوق را اجرائی نمایند. لذا پس از طرح و بررسی مساله در جلسات متعدد واخذ موافقت از کمیسیون محترم بررسی نشریات علمی کشور، مقرر گردید تا مجله دانش و توسعه پس از این ضمن حفظ امتیاز علمی خود، با سه عنوان جدید علمی – پژوهشی، به شرح زیر منتشر گردد. ۱- مجله دو فصلنامه اقتصاد و توسعه منطقه ای، با سردبیری آقای دکتر مصطفی سلیمی فر ۲- مجله دو فصلنامه اقتصاد پولی مالی، با سردبیری آقای دکتر محمود هوشمند ۳- مجله دو فصلنامه اقتصاد حقوقی با سردبیری آقای دکترحسین صابری لذا ار کلیه ی دانش پژوهان، دست اندرکاران و فرهیختگان جامعه علمی کشور که در زیمنه های مختلف علوم اقتصادی صاحب نظر واحیانا دارای مقاله می باشند، دعوت می¬شود تا با ارسال مقاله خود به سامانه مجلات علمی دانشگاه، ما را در پیشبرد اهداف علمی کشور و جامعه اسلامی یاری فرمایند.

حوزه و تخصص نشریه

حوزه مجله دانشنامه حقوق اقتصادی ، علوم انسانی را شامل میشود . این مجله مقالات تخصصی در زمینه علوم اقتصادی که به نحوی با قوانین مختلف مانند: حقوق و قوانین مصرف کننده، تولید کننده، تجارت، بازار، کالا، ارز، بانک، و... مرتبط باشد را مورد ارزیابی و پذیرش قرار میدهد .

create: 22 May 2017 - view: 8,371

مقالات مهم ژورنال از کلیه شماره ها (بیشترین دریافت)

Journal informations

دوفصلنامه دانشنامه حقوق اقتصادی

Journal Encyclopedia of Economic Law
Subjects Covered: Law and Economics
Language: Persian
Holder: دانشگاه فردوسی مشهد
Level: علمی-پژوهشی
Frequency: Two seasons
ISSN: 4177-2322
First publish: 1391
Place: مشهد-ایران
CODE: JR_ELAW

Scientometrics of publisher

Type: دانشگاه دولتی
Papers count: 25310
در بخش رتبه بندی دانشگاه های ایران می توانید رتبه بندی علمی مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور را بر اساس آمار مقالات نمایه شده مشاهده نمایید.

Advanced search in this journal papers

Contact Informations

address: University of Mashhad Faculty of Economics and Administrative Sciences Ferdowsi -Mashhad PO Box 9177948951 - 135
zip code: 9177948951
postal code: 1357
phone: 051-38806308
fax: 051-88295843
email: lowecon@um.ac.ir
Website: http://lowecon.um.ac.ir/

Share

Credit

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این ژورنال تحت حمایت سیویلیکا می باشد و مقالات هر شماره آن پس از انتشار در پایگاه سیویلیکا نمایه سازی و منتشر می شود
مقالات نمایه شده درنظام رتبه بندی دانشگاهها و پژوهشگاههامورد تحلیل قرار میگیرد.

Organizational Structure

Related journals

Related conferences

Support