Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
26
دی

7th Risk Management and Insurance Conference

Calendar

Help

7th Risk Management and Insurance Conference روز جمعه، 26 دی، 1399 در شهر Tehran برگزار گردید.

CODE: RMIL07
Subjects Covered: Management
City: Tehran

دبیر هفتمین همایش مدیریت ریسک و بیمه گفت: مقالات برتر شرکت‌کنندگان در هفتمین همایش مدیریت ریسک و بیمه با رویکرد منابع‌انسانی از سوی داوران علمی این همایش انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه کوثر، زینب حمیدی‌فر دبیر هفتمین همایش مدیریت ریسک و بیمه اظهار داشت: استادان، پژوهشگران و دانشجویان صنعت بیمه، مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کرده و مقالات ارسالی توسط داوران کارشناس و مشهور در این حوزه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و در نهایت ۹ مقاله به عنوان مقاله‌های برتر انتخاب شد.

وی افزود: از میان مقالات ارسالی، سه مقاله «بررسی تاثیر ریسک‌های ناشی از دورکاری در استراتژی منابع انسانی یک شرکت بیمه» (محمد سجاد میرزاخانی و مجتبی رحمانی)، «بررسی ضرورت یکپارچگی مدیریت ریسک و مدیریت منابع‌انسانی در سازمان‌ها» (زهره ملامحمدی، محمود اسعد سامانی و مرجان کریمی) و «شناسایی و رتبه‌بندی شاخص‌های موثر بر ارزیابی عملکرد کارکنان شرکت‌های بیمه» (محسن فتحی آقابابا و الهه پرنلو) به‌ترتیب حایز رتبه اول تا سوم شدند.

مدیر آموزش‌ و پژوهش بیمه‌کوثر یادآور شد: از میان مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش در بخش پوستری ۶ مقاله انتخاب شد.

وی خاطر نشان‌ کرد: مقالات «مرور سیستماتیک رابطه بین فرهنگ جامعه و عملکرد مدیریت منابع‌انسانی شرکت بیمه‌ای در بهبود ضریب نفوذ بیمه‌های زندگی» (محمد اسماعیلی و بهزاد سالمی)، «چالش‌ها و استراتژی‌های مدیریت منابع‌انسانی در بحران COVID-۱۹» (محمدرضا عزیزی، رشا اطلسی و رویا نعیمی)، «بررسی آسیب‌شناسی مدیریت ریسک منابع‌انسانی در صنعت بیمه- مطالعه موردی کارکنان شرکت بیمه کوثر استان البرز» (محمد ابراهیم پورملکی و حجت‌ا... لباف)، «بررسی رابطه فرهنگ سازمانی با کارکرد برنامه‌ریزی منابع‌انسانی» (الناز اسدیان و رضا اسدیان)، «شناسایی و بررسی ریسک‌های مدیریت منابع‌انسانی با استفاده از تکنیک تاپسیس فازی» (بهادر یاری پور) و «مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری در آموزش کارکنان با استفاده از ابزار اهدای سهام به کارکنان» (سیدپیام میدانی و سیده‌مژده میدانی) نیز در بخش پوستری پذیرفته شد.  

create: 18 April 2022 - view 326

Conference validation

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

Dates

Date of holding:
15 January 2021

History

Related conferences

Notify friends

Share

Support