Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها

Login

پژوهشگر گرامی؛

با استفاده از فرم زیر می توانید وارد حساب کاربری خود در پایگاه سیویلیکا شوید.

از اول مهرماه سال ۹۹ سیستم ورود پایگاه سیویلیکا بر اساس شماره موبایل کاربران می باشد. کاربران قدیمی که دارای نام کاربری هستند لازم هست بعد از ورود با نام کاربری نسبت به درج و تایید شماره موبایل خود اقدام نمایند. در غیر این صورت امکان ورود نخواهند داشت.

Please insert Mobile or UsernameandPassword

Notic: در صورتی که مرکز دانشگاهی یا سازمان شما عضو IP سیویلیکا می باشد، با ورود به حساب کاربری خود، دسترسی IP نادیده گرفته می شود. ولی اگر مرکز شما، دسترسی بر اساس شماره تلفن همراه یا ایمیل سازمانی را فعال نموده باشد، پس از ورود با شماره تلفن همراه اگر شماره تلفن همراه شما در لیست مجاز دانشگاه یا سازمان تعریف شده باشد و یا آدرس ایمیل شما از ایمیلهای سازمانی آن مرکز باشد، می توانید بدون مراجعه به محل دانشگاه یا سازمان طبق قوانین تعریف شده مرکز خود، از مقالات استفاده فرمایید.

Register new user

Rememmber me

در صورتی که حساب کاربری در پایگاه سیویلیکا داشته اید ولی رمز عبور آن را فراموش نموده اید، با استفاده از قسمت بازیابی رمز عبور می توانید رمز عبور جدید برای حساب کاربری خود دریافت نمایید.
در صورتی که مشکلی در ورود به حساب کاربری خود دارید و یا مشکلی بروز نموده که با استفاده از بخش بازیابی رمز عبور نمی توانید آن را برطرف نمایید، از طریق بخش پشتیبانی کاربری، به کارشناسان پایگاه اطلاع دهید. توجه داشته باشید که برای استخراج اطلاعات حساب کاربری ما نیاز به شماره تلفن همراهی داریم که با آن در سایت عضو هستید.
Support