درخواست گواهی نمایه سازی نفیس

پژوهشگر گرامی؛
شما می‌توانید از طریق پایگاه سیویلیکا، «گواهی نفیس» برای نمایه سازی مقاله‌ی خود دریافت نمایید که دارای هولوگرام، بارکد اصالت(QR-Code) و «لینک استعلام آنلاین» است و از طریق پست به شما ارسال می شود.
زبان‌های گواهی‌نامه‌ها:
گواهی های چاپی برای مقالات فارسی به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل صدور هستند و شما می‌توانید برای همه‌ی مقالات فارسی خود گواهی‌های چاپ شده به زبان انگلیسی نیز دریافت نمایید. برای مقالات انگلیسی گواهی ها فقط به زبان انگلیسی صادر می شوند.
شیوه‌ی درخواست:
ابتدا به صفحه مقاله خود در پایگاه سیویلیکا مراجعه نمایید. در کادر آبی رنگ بالای مشخصات نویسندگان، یک لینک با عنوان صدورگواهی چاپی نمایه سازی وجود دارد که با مراجعه به آن صفحه می توانید گواهی نمایه سازی سفارش دهید.
هزینه‌ی صدور گواهی برای کاربران غیر عضو
پژوهشگران محترم که عضو سیویلیکا نیستند می توانند در صفحه هر مقاله بلافاصله نسبت به درخواست صدور و ارسال پستی گواهی نامه چاپی اقدام فرمایند. هزینه صدور، و ارسال پستی هر گواهی نامه 260,000 تومان است که پس در مرحله درخواست و تایید نهایی گواهی نامه به صورت اینترنتی پرداخت می شود.
هزینه‌ی گواهی برای اعضای سیویلیکا:
اعتبار لازم برای صدور گواهی‌های چاپی برای کاربران عضوی سیویلیکا برابر با 22 اعتبار اعتبار و در صورتی که مقاله را به صفحه‌ی رزومه خود اضافه کرده باشید ۲۵ اعتبار اعتبار خواهد بود.
هزینه‌ی ارسال:با توجه به اینکه کاربران عضو می توانند در هر سفارش بیش از یک گواهی را ثبت نمایند، هزینه ارسال پستی «برای هر بار سفارش» معادل 3 اعتبار است. برای صرفه‌جویی در هزینه، شما می‌توانید چندین گواهی نمایه‌سازی را به صورت یک‌جا سفارش و از طریق پست دریافت نمایید و فقط یکبار هزینه ارسال را پرداخت نمایید.
عنوان هزینهتعداد اعتبارمعادل ریالی
هزینه صدور گواهینامه برای سایر مقالات22 اعتبار سیویلیکا220,000 هزار تومان
هزینه ارسال پستی برای هر بار ارسال3 اعتبار سیویلیکا30,000 هزار تومان
نکته مهم: هزینه پستی برای تمامی گواهینامه های درخواستی شما که برای یک آدرس و در یک زمان ارسال میشوند، تنها یکبار پرداخت میشود. نیازی به پرداخت هزینه ارسال برای تک تک گواهینامه ها به صورت جداگانه نمیباشد.
یادآوری ضروری: هر اعتبار در پایگاه سیویلیکا معادل 10,000 تومان است

نمونه تصویر گواهی نامه ها