ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

پژوهشگران و متخصصان علمی و پژوهشی ایران

جستجوی پژوهشگر:

نمایش موضوعی متخصصان و پژوهشگران

دانشجویان و اساتید محترم عضو پایگاه سیویلیکا می توانند با عضویت در پایگاه سیویلیکا، نسبت به فعال سازی و ایجاد صفحه رزومه علمی خود با آدرس اختصاصی روی سیویلیکا اقدام نمایند. بدین منظور اگر عضو سیویلیکا هستید، ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شده و از طریق صفحه شخصی نسبت به تکمیل رزومه علمی خود اقدام نمایید. اگر هنوز عضو سیویلیکا نیستید، به سادگی می توانید از بخش ثبت نام، عضو پایگاه شوید.

آمار بخش رزومه ها و صفحات اختصاصی پژوهشگران

تعداد کل رزومه ها
36,130 نفر
کل رکوردهای رزومه
62,699
درصد اساتید دانشگاه
0%
درصد دانشجویان
0%
نمایش صفحات کاربران
30,144,028
اشتراک گذاری فایل
16,977

آخرین اساتید

;کارشناس سازمان تعاون روستائی خراسان رضوی - دارنده گواهینامه بین المللی پرورش قارچهای خوراکی و داروئی از چین - تولید کننده قارچ دکمه ای و گانودرما
وحید علیزاده قمصری
دانشجوی کارشناسی ارشد
خیرالدین رحمانی
استادیار جامعه المصطفی العالمیه
محسن قنبری آلانق

آخرین دانشجویان

دانشجوی تحصیلات تکمیلی شیمی آلی - دانشگاه کاشان
حسین مرادی
دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر
بهنام عزیزی
استادیار دانشگاه صنعتی بیرجند
مصطفی اسماعیلی
;کارشناس سازمان تعاون روستائی خراسان رضوی - دارنده گواهینامه بین المللی پرورش قارچهای خوراکی و داروئی از چین - تولید کننده قارچ دکمه ای و گانودرما
وحید علیزاده قمصری
دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک
امیرحسین اشتری

آخرین کاربران

دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی نوشیروانی
حافظ راعی
دکتری برق قدرت دانشگاه شهید بهشتی
محسن کیا
دانشجوی دکتری
نرگس کریمی
دانشجوی تحصیلات تکمیلی شیمی آلی - دانشگاه کاشان
حسین مرادی
دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر
بهنام عزیزی

صفحات پربازدید

مدیر گروه مهندسی برق دانشگاه
ایمان خیرخواه
شرکت علم و عمل توحید جم ( SATJCo )
محمد علی تمایل
پژوهشگر ستاد احیا دریاچه ارومیه دانشگاه صنعتی شریف
گلاله غفاری
کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
حمید شعبانی سیچانی
دانشجوی دکتری آموزش ریاضی - محمد علیپور فتحکوهی
محمد علی‌ پورفتحکوهی

راهنما

اگر مایل هستید صفحات تخصصی شما هم به خوبی دیده شوند، پس از تکمیل و ایجاد صفحه شخصی خود بر روی سیویلیکا، لینک صفحه اختصاصی خود را در شبکه های اجتماعی و ... به اشتراک بگذارید.

لزوم صفحه تخصصی و رزومه علمی برای پژوهشگران

رزومه حاوی اطلاعات و مشخصات فردی و علمی پژوهشگر و برای ارزیابی عملکرد وی مورد استفاده قرار می گیرد. رزومه هر پژوهشگر حاوی مهارت ها و توانایی های علمی وی است که زمینه آشنایی طیف وسیعی از مخاطبان (پژوهشگران، دانشگاه ها و شرکت-هاو...) با ویژگی ها مثبت و مفید عملکردی وی را فراهم می کند. در بسیاری موارد سازمان ها و موسسات فردی که دارای رزومه بهتری است، برای شرکت در مصاحبه انتخاب می نمایند. به همین جهت ایجاد یک رزومه دقیق و کامل که دربرگیرنده تمامی فعالیت های علمی، توانایی ها و مهارت های پژوهشگر باشد، ضروری به نظر می رسد. سیویلیکا امکان ایجاد پروفایل و قرار دادن رزومه علمی و شغلی برای کاربران فراهم نموده است. این امر سبب آشنایی جامعه علمی و پژوهشی کشور با این افراد، دسترسی سریع پژوهشگران به یکدیگر و در نهایت افزایش اثرگذاری و رویت پذیری پژوهشگران و تولیدات علمی آن ها خواهد شد. ضمن اینکه سیویلیکا با تحلیل علم سنجی پروفایل کاربران تصویر جامعی از عملکرد پژوهشگران، تعاملات و جایگاه آن ها در تولید علم کشور در اختیار قرار می دهد.

چرا سیویلیکا؟

پایگاه سیویلیکا پربازدید ترین سایت تخصصی علمی در کشور ایران می باشد. ایجاد صفحه رزومه علمی با لینک اختصاصی بر روی سیویلیکا باعث می شود بسیار سریع در تمام جستجوی های علمی، در حوزه های تخصصی خود در اولین نتایج جستجوها حضور داشته باشد.

چگونه بر روی سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد کنیم؟

سیویلیکا خدمات ایجاد صفحات رزومه علمی را به صورت رایگان در اختیار اعضای خود قرار میدهد. تمام اعضای این مجموعه می توانند به سادگی و طی یکسری گامهای مشخص و بر اساس استانداردهای تعریف شده ایجاد نمایند.

عضویت در پایگاه سیویلیکا

خدمات ویژه سازمانی

با توجه به یکپارچگی بخش رزومه های علمی ایران با دانشگاهها و انجمنهای علمی، امکان ارائه خدمات ویژه به مراکز علمی به منظور ایجاد صفحات منسجم و یکپارچه سازمانی به نام دانشگاه بر بر روی سیویلیکا وجود دارد. در صورت تمایل به استفاده از این خدمات رایگان، مسئولان محترم حوزه پژوهشی و سازمانی مراکز می توانند با سیویلیکا، بخش عضویت دانشگاهی تماس حاصل فرمایند.
Support