سیویلیکا حامی همیشگی کنفرانسها...

مجموعه سیویلیکا، علاوه بر پایگاه سیویلیکا به عنوان ناشر تخصصی و بزرگترین مرجع نمایه سازی مقالات کنفرانسها و ژورنالهای علمی و تخصصی کشور، دارای بیش از ۱۰ پایگاه حرفه ای و تخصصی زیر مجموعه است که قشر عظیمی از پژوهشگران مخاطبان آن هستند.
تا این لحظه ۱۴۷۵۳ شماره ژورنال از ۲۳۷۱ مجله علمی تخصصی کشور در پایگاه سیویلیکا نمایه شده است.

اطلاعات تماس با بخش ژورنالها

در صورت نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات دقیق در خصوص نحوه حمایت سیویلیکا از ژورنالها و مجلات تخصصی، خدمات ارائه شده به دبیرخانه ها و ... لطفا با دفتر سیویلیکا تماس حاصل فرمایید:
تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۰۰۸۰۴۴ و ۰۲۱۸۸۳۳۵۴۵۱ داخلی سه (۳)
آیا میدانید خبرنامه ماهانه پایگاه سیویلیکا به تنهایی در هر ماه به بیش از پنجاه هزار پژوهشگر ارسال می شود؟
سیویلیکا با برخورداری از امکانات تخصصی ارسال ایمیلهای فراخوانهای مقاله به گروه هدف در هر حوزه تخصصی، به سادگی دسترسی مستقیم با مخاطبان هر کنفرانس و ژورنال را برای دبیرخانه فراهم می آورد.

فرم درخواست نمایه سازی ژورنال در سیویلیکا

دبیرخانه محترم، با تشکر از انتخاب مجموعه سیویلیکا برای نمایه سازی و انتشار مجلات و ژورنالهای معتبر آن دبیرخانه، با استفاده از فرم زیر میتوانید اطلاعات اولیه ژورنال را ارسال فرمایید. پس از بررسی اولیه اطلاعات، کارشناسان مجموعه سیویلیکا با دبیرخانه تماس میگیرند و علاوه بر نمایه سازی ژورنال، خدمات تخصصی در زمینه معرفی گسترده ژورنال و انتشار فراخوانها آغاز می شود.
در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی و یا دریافت خدمات خاص از مجموعه سیویلیکا حتما با ما تماس حاصل فرمایید.
تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۰۰۸۰۴۴ و ۰۲۱۸۸۳۳۵۴۵۱ داخلی ۳ (سه)
اطلاعات شخصی تکمیل کننده فرم
اطلاعات زیر فقط به منظور تماس با شما و تایید اطلاعات در صورت نیاز می باشد و به هیچ عنوان به صورت عمومی نمایش داده نمی شوند و پیش ما محفوظ خواهد بود.