راهنمای ثبت فراخوان

ثبت فراخوان در پایگاه سیویلیکا دو مرحله ای است. ابتدا در مرحله اول، پوستر فراخوان و یا اطلاعیه جلسه دفاع را انتخاب و آپلود می فرمایید. با ثبت پوستر فراخوان، بخش دوم فرم ظاهر می شود. در مرحله دوم، اطلاعات پایه و عمومی فراخوان را درج نموده و کلید ثبت اطلاعات را می زنید. با توجه به اینکه اطلاعات سخنرانان و ارائه کنندگان توسط سیویلیکا در پایگاه درج و کد محقق به ایشان اختصاص می یابد، لذا در بخش اطلاعات سخنرانان، نام و سمت علمی کلیه سخنرانان، اساتید راهنما، مشاور و داور جلسات دفاع و ... را وارد نمایید. این اطلاعات توسط سیویلیکا در بخش افراد مهم علمی وارد و کد محقق به آنها اختصاص می یابد.

چه نوع جلساتی را در سیویلیکا ثبت کنیم؟

هر نوع سخنرانی علمی، جلسات دفاعیه پایان نامه های دوره کارشناسی ارشد و دکترا، دوره ها و کارگاههای آموزشی و سمینارهای علمی که به صورت فراخوان مقاله برگزار نمی شوند و به صورت سخنرانی متخصصان مدعو برگزار می شود در این بخش قابل ثبت و پیشنهاد است.
آیا میدانید که بیشتر ارائه کنندگان مقالات به دنبال ارائه مقاله خود در کنفرانسهای معتبر هستند. نشانه حمایت سیویلیکا، این اعتبار را برای کنفرانسها فراهم می نماید.
سیویلیکا با برخورداری از امکانات تخصصی ارسال ایمیلهای فراخوانهای مقاله به گروه هدف در هر حوزه تخصصی، به سادگی دسترسی مستقیم با مخاطبان هر کنفرانس را برای دبیرخانه فراهم می آورد.

فرم پیشنهاد فراخوان جدید در پایگاه سیویلیکا

شما می توانید فراخوان مورد نظر خود را در این بخش به سیویلیکا پیشنهاد دهید. پس از بررسی و تایید، اطلاعات فراخوان به صورت عمومی در بخش فراخوانهای علمی نمایش داده می شود. خواهشمندیم قبل از ثبت فراخوان در پایگاه، از طریق بخش جستجوی فراخوانها مطمئن شوید که این فراخوان قبلا در پایگاه ثبت نشده باشد. همچنین از ثبت تکراری فراخوانها جدا خودداری فرمایید و هر فراخوان را فقط یک بار ثبت نمایید.
در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی و یا دریافت خدمات خاص از مجموعه سیویلیکا حتما با ما تماس حاصل فرمایید.
تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۰۰۸۰۴۴ و ۰۲۱۸۸۳۳۵۴۵۱ داخلی ۲ (دو)
تاریخ شروع:
تاریخ خاتمه:
در صورتی که فراخوان یک روزه است تاریخ خاتمه را خالی بگذارید
توجه: اطلاعات زیر به صورت عمومی در پایگاه نمایش داده خواهند شد. اگر نشست به صورت دفاعیه پایان نامه است، الزامی به درج اطلاعات تماس عمومی زیر نیست. اطلاعات تماس شخصی شما در انتهای فرم دریافت خواهد شد که محرمانه است و در سایت نمایش داده نمی شوند.
اطلاعات شخصی تکمیل کننده فرم
اطلاعات زیر فقط به منظور تماس با شما و تایید اطلاعات در صورت نیاز می باشد و به هیچ عنوان به صورت عمومی نمایش داده نمی شوند و پیش ما محفوظ خواهد بود.