ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

اصول و روش های نوین در تدریس ریاضی و تاثیر آن بر یادگیری دانش آموزان

Year: 1398
COI: RAVAN02_152
Language: PersianView: 86
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

عاطفه جباری - کارشناسی رشته دبیری ریاضی
لیلا جباری - دانشجوی کارشناسی رشته آموزش ابتدایی
اسماعیل طاهری - کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی
ابراهیم جباری - دیپلم رشته علوم تجربی

Abstract:

درس ریاضی به سبب دشواری و پیچیدگی همیشگی که در خود دارد و باعث دشواری یادگیری برای دانش آموزان میشود، همواره نیازمند روش و شیوه های بسیار دقیق و کارآمدی است تا به وسیله آن معلم بتواند بیشترین مطالب و مفاهیم را به نحو احسن در ذهن دانش آموزان بگنجاند؛ به گونه ای که کاملا متوجه شوند و در بتوانند به خوبی تمارین و مسئله های کتاب را حل کنند. . در زمینه تدریس ریاضیات در مدارس، ریاضیات شامل کلیه ارتباطات ریاضی با زندگی روزمره، سایر علوم و کاربردهای آن در زندگی علمی آینده دانش آموز است. به این ترتیب، در برنامه درسی و آموزشی، برقرار کردن پیوند ریاضیات با کاربردهایش در زندگی روزمره و سایر علوم از قبیل: هنر و علومطبیعی باید مد نظر لرار گیرد، چرا که می دانیم یکی از هدفهای آموزش عمومی در مدارس ابتدایی این است که دانش آموزان برای زندگی آینده افرادی فعال و مستمل بار آیند و بتوانند در زندگی خود و همچنین برای جامعه ای که در آن زندگی می کنند فردی مفید و مصمم در کارها باشند. در این مقاله که به شیوه مروری و با استناد به منابع کتابخانه ای گردآوری شده است، سعی بر آن داریم تا ضمن آشنایی بیشتر با علم ریاضی و اهمیت و ضرورت آموزش آن در مدارس، به فراگیری اصول و روش های نوین و استاندارد برای تدریس آن بپردازیم.

Keywords:

ریاضی، آموزش، معلم، یادگیری، تدریس

Paper COI Code

This Paper COI Code is RAVAN02_152. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1121542/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جباری، عاطفه و جباری، لیلا و طاهری، اسماعیل و جباری، ابراهیم،1398،اصول و روش های نوین در تدریس ریاضی و تاثیر آن بر یادگیری دانش آموزان،Second International Conference on Psychology, Educational Sciences and Social Studies،Hamadan،،،https://civilica.com/doc/1121542

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support