Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Book
Title

کنترل و نگهداری شبکه و مدیریت داده های شتابنگاری کشور (سال ۱۳۹۵)

کنترل و نگهداری شبکه و مدیریت داده های شتابنگاری کشور (سال ۱۳۹۵)
رده بندی دیویی : 551/220955
ISBN : 978-600-113-261-2
رده بندی کنگره : 2/QE53شماره کتابشناسی ملی: 7301771
COI: R-1136003Publish: 1 January 2021
Publish Year: 1399Page: 74
زبان اصلی Book: Persian دسته بندی علمی Book: مهندسی سازه - تکتونیک / زلزله
View: 157

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Book را که دارای 74 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

فایل کامل ایبوک با فرمت PDF

Authors

Abstract:

این گزارش شامل فعالیت های صورت گرفته در شبکه شتابنگاری کشور در طول سال ۱۳۹۵ می باشد. شبکه شتابنگاری کشور با دارا بودن ۱۰۶۴ دستگاه شتابنگار سه مولفه ای بزرگترین شبکه شتابنگاری غرب آسیا و از مهم ترین شبکه های شتابنگاری جهان است. داده های این شبکه نقش مهمی در ارتقای دانش مهندسی زلزله در کشور و بهبود و ارتقا آیین نامه های لرزه ای دارد. در سال ۱۳۹۵ در مجموع ۱۶۰ دستگاه شتابنگار شبکه در اثر زمین لرزه های رویداده در کشور فعال گردید. در مجموع ۳۰۱ شتابنگاشت از زمین لرزه های رویداده در کشور در این سال ثبت شدند. نکته مهم در این میان فعالیت لرزه خیزی استان های کرمان و فارس بوده که با رویداد زمین لرزه های کوچک و متوسط در پیرامون گسل های استان همراه بوده اند که نشان دهنده فعالیت لرزه ای این پهنه از کشور هستند.

Book COI Code

This Book COI Code is . Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1136003/

پیش گفتار Book

 این گزارش حاصل فعالیت های پرسنل شبکه شتابنگاری کشور در سال ۱۳۹۵ می باشد. دستگاه های شتابنگار این شبکه که همگی دیجیتال هستند به دو روش از راه دور و بازدید در محل کنترل و آماده به کار می گردند. هر ایستگاه مجهز به خط تلفن يكبار در ماه به صورت عادی و یا بیشتر در مواقع اضطراری مورد بازدید قرار می گیرد. تمامی ایستگاهها حداقل یکبار در سال به صورت فیزیکی مورد بازدید قرار می گیرند. بیش از 60 درصد از ایستگاه های شبکه شتابنگاری در حال حاضر به صورت میدان آزاد و در محوطه ساختمان های دولتی قرار دارند. این ایستگاه های میدان آزاد در معرض عوامل مختلف جوت قرار داشته و نیاز است در بازدید ادواری از سلامت خطوط تلفن و برق آنها اطمینان حاصل نمود. هدف از تدوین این گزارش ارائه تصویری از فعالیت های پرسنل شبکه و آمارهای تحلیلی داده های حاصل از زمین لرزه های رویداده در کشور در سال ۱۳۹۵ است. مهمترین زمین لرزه های رویداده در این سال به صورت ویژه مورد بررسی قرار گرفته است و اطلاعات مهمترین شتابنگاشت مربوط به آنها پردازش و استخراج گردیده است.

فهرست مطالب Book

(برای نمایش کلیک نمایید)

طرحهای پژوهشی و مطالعاتی کشور

Research Info Management

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support