ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی مزون پوشاک ایرانیان با رویکرد معماری تعامل گرا

Year: 1399
COI: ACUSCONF06_033
Language: PersianView: 26
This Paper With 20 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 20 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

علیرضا رحیمی - دانشگاه آزاد اسلامی، چالوس

Abstract:

در گذشته، روح فرهنگ در معماری از ثبات بیشتری برخوردار بوده است . در سال های اخیر در ایران به علت عوامل مختلفی از قبیل ارتباطات، تکنولوژی و شرایط اجتماعی، اقتصادی، معماری فرصت تطابق گام به گام با فرهنگ را پیدا نکرده است. بنابراین وجود تعامل و ارتباطی پویا بین این دو مقوله یک امری ضروری می باشد، از طرفی عوامل بسیاری در طراحی معماری تاثیر می گذارند که بی توجهی به آنها موجب تاثیرات غیر دلخواه بر معماری می شود. بنابراین یک اثر معماری باید بتواند با حفظ پویایی و در نظر گرفتن همه ی جوانب در طرح، مبانی طرح را حفظ و به مخاطب القا نماید. مقاله حاضر که با هدف طراحی مرکز پوشاک ایرانیان با رویکرد فرهنگ و معماری تعاملگرا بوده، سعی شود رویکرد، تعاملی بین فرهنگ و معماری در طراحی معماری به کار رود. در راستای این هدف، اهداف دیگری نظیر، قابل استباط بودن تعامل میان فرهنگ و معماری در طراحی، ایجاد حس فرهنگ و تمدن ایران و نیز پویایی طرح قابل استنباط باشد که در این مقاله با بررسی متون علمی مرتبط به موضوع مقاله به بررسی و طراحی مزون پوشاک ایرانیان با رویکرد معماری تعامل گرا پرداخته شده است.

Keywords:

پوشاک، فرهنگ، معماری، هنر ایرانی، رویکرد تعاملگرا

Paper COI Code

This Paper COI Code is ACUSCONF06_033. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1192474/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رحیمی، علیرضا،1399،طراحی مزون پوشاک ایرانیان با رویکرد معماری تعامل گرا،6th International Conference on Civil Engineering, Architecture, Urban Planning with Sustainable Development Approach،Tehran،،،https://civilica.com/doc/1192474

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,853
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support