ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بازاریابی تلفن های هوشمند و راهبردهای تبلیغاتی آن در صنعت گردشگری

Year: 1400
COI: IMEACONF01_123
Language: PersianView: 219
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حسین مقصودی - دانشجوی مقطع دکتری مدیریت گردشگری دانشگاه علامه طباطبائی تهران
سمیه احمدی - کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی گرایش برنامه ریزی توسعه جهانگردی دانشگاه مازیار

Abstract:

در جهان امروز بازاریابی از طریق موبایل و تبلیغات با بهره گیری از دستگاه های تلفن همراه یک عامل مهم در ایجاد راهبردهای بازاریابی است. صنعت گردشگری و هتل داری بدون راهبردهای بازاریابی و تبلیغاتی از طریق تلفن همراه، این روند مصرفی در حال رشد را از دست خواهد داد. این پژوهش راهبردهای بازاریابی و تبلیغات از طریق تلفن همراه را به عنوان یک کانال بازاریابی مورد استفاده برای توسعه محصولات و خدمات گردشگری و هتل داری مورد بررسی قرار می دهد. تعداد روز افزون از مقاصد توریستی از فناوری ها و راه حل های نوین به منظور ترویج محصولات و خدمات گردشگری خود قابل توجه است. در این مقاله نقش بازاریابی از طریق تلفن همراه به عنوان راهبردهای جدیدی برای توسعه محصولات و خدمات گردشگری تعریف می شود، مزایا و معایب آنها، تاثیر بازاریابی از طریق تلفن همراه در عرضه و تقاضای گردشگری و همچنین پیشرفت برآوردی آتی این کانال بررسی می شود. بعلاوه مقاله حاضر به تجزیه و تحلیل برنامه های کاربردی تلفن همراه به عنوان یک ابزار جدید برای ترویج و تبلیغ محصولات و خدمات گردشگری و هتل داری می پردازد. از آنجایی که تعداد دستگاه های تلفن همراه به طور مداوم رو به افزایش است برنامه های کاربردی آن می تواند در زمان و مکان مناسب نقطه مهمی برای ارسال پیام های فوری به مصرف کنندگان باشد. یافته های این مقاله می تواند در توسعه راهبردهای بازاریابی تلفن همراه در صنعت گردشگری و هتل داری سودمند باشد. بازاریابی از طریق تلفن همراه هنوز هم پتانسیل فزاینده ای دارد چرا که توسعه فناوری هرگز متوقف نمی شود و اشکال سنتی و متعارف تبلیغات را دچار تغییر خواهد کرد.

Keywords:

بازاریابی، گردشگری ، بازاریابی گردشگری، هتل داری، بازاریابی تلفن های هوشمند

Paper COI Code

This Paper COI Code is IMEACONF01_123. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1220736/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مقصودی، حسین و احمدی، سمیه،1400،بازاریابی تلفن های هوشمند و راهبردهای تبلیغاتی آن در صنعت گردشگری،1st International Conference on Industrial Engineering, Management, Economy and Accounting،https://civilica.com/doc/1220736

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 15,818
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support