ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

صرع و تراشه های کاشتنی در مغز برای کنترل صرع

Year: 1400
COI: ICMT02_016
Language: PersianView: 213
This Paper With 22 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 22 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امید گروسی - کارشناسی مهندسی پزشکی،دانشکده مهندسی برق ، موسسه غیرانتفاعی علامه دهخدا ،قزوین ،ایران
سمانه حاجی محمدباقر - دکترا مهندسی پزشکی،دانشکده مهندسی برق،موسسه غیرانتفاعی علامه دهخدا،قزوین ایران

Abstract:

ما مدتهاست که از دستگاههای مکانیکی برای جبران ناتوانی جسمی استفاده می کنیم. به زودی ، ممکن است امکان تقویت ظرفیت ذهنی )اضافه کردن حافظه( یا ارتقا قدرت پردازش وجود داشته باشد. ما باید قبل از تحقق آن ، در مورد پیامدهای اخلاقی عظیم دستگاه مساعدت شده توسط ماشین تعمق کنیم. با وجود پیشرفت های قابل توجه در درمان صرع با استفاده از دارو طی ۱۵ سال گذشته ، تعداد بیماران مبتلا به صرع کنترل نشده یا صرع مقاوم تغییر نکرده است. یک بیمار صرع ممکن است سال های زیادی در گیر این مسئله باشد و دارو های زیادی مصرف کند اما مفید واقع نشود که نه تنها بهبود نیافته بلکه عوارض دارویی وی را تحت تاثیر قرار داده و زندگی را سخت تر میکند. حال این امر نیاز به استراتژی های درمانی جدید را بیشتر مورد توجه قرار میدهد. دستگاه های جدید ضد صرع قابل کاشت)تراشه( ، که در حال حاضر در دست تولید و در آزمایشات بالینی محوری هستند ، نویدبخش خوبی برای بهبود کیفیت زندگی میلیون ها انسان مبتلا به صرع در سراسر جهان است. طیف گسترده ای از این استراتژی ها برای جلوگیری از تشنج در حال حاضر با روش های مختلف کنترل و مداخله در حال بررسی است.موفقیت دستگاه های جدید ضد صرع به همکاری بین مهندسان مغز و اعصاب ، پزشکان و صنعت برای انطباق فناوری های جدید برای استفاده بالینی بستگی دارد. نتایج اولیه با این فناوری ها هیجان انگیز است ، اما قبل از اینکه این روش های درمانی جایگاهی در استاندارد مراقبت های بالینی ما بدست آورند ، پیشرفت قابل توجه و آزمایش های بالینی کنترل شده مورد نیاز است.با توجه به این که درمان های دارویی طولانی مدت بوده و علاوه بر زمان درمان عوارض جانبی هم به همراه داردو در مواردی که کم نیستند، درمان دارویی جواب نداده و با تشنج زندگی را سپری میکنند . پس لازم است در جهت کنترل سریع تر و با نتایج بهتر و کم استرس تر تلاش کرد تا بیماران صرع در آرامش کامل و بدون از استرس رخ دادن تشنج زندگی کنند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICMT02_016. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1229070/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
گروسی، امید و حاجی محمدباقر، سمانه،1400،صرع و تراشه های کاشتنی در مغز برای کنترل صرع،Second International Conference on Management, Tourism and Technology،https://civilica.com/doc/1229070

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 93
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support