ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تحلیل اقتصادی و ارزیابی کارایی فنی پل های عابر پیاده رایج در ایران با تاکید بر هزینه های چرخه عمر

Year: 1400
COI: CAUICNF05_029
Language: PersianView: 115
This Paper With 20 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 20 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدامین حسنوند - کارشناس ارشد مهندسی عمران دانشگاه علوم و تحقیقات تهران (اصفهان)
رضا اکبری - عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات اصفهان
علی حسنوند - دانشجوی دکتری توسعه اقتصادی و برنامه ریزی دانشگاه رازی کرمانشاه

Abstract:

سازمان جهانی بهداشت با انتشار گزارشی اعلام کرد در سال ۲۰۱۲ بیش از دویست و هفتاد هزار عابر پیاده در حوادثرانندگی در جهان جان خود را از دست داده اند.این آمار نشان میدهد یک پنجم کل قربانیان حوادث رانندگی در جهان در سال گذشته که مجموع آنها بالغ بر یک میلیونو دویست و چهل هزار نفر بوده است، عابر پیاده بودهاند به همین دلیل تسهیلات پیادهروی از اهمیت بالایی برخوردار هستند.یکی از این تسهیلات پل های عابر پیاده می باشد. با توجه به هزینه بالای ساخت این سازه ها داشتن اطلاعات کلی در موردهزینه ها. شناخت معایب و مزایای هر مدل پل عابر پیاده کمک شایانی به طراحی بهتر و کاهش هزینه های دوره ساخت وبهره برداری و نگهداری می نماید.از اهداف این تحقیق می توان به معرفی پل های عابر پیاده رایج در ایران، شناسایی معایب و مزایای هر کدام و مقایسهاقتصادی آنها شامل مقایسه هزینه ساخت و نگهداری در چرخه عمر و همچنین مقایسه عوامل کارایی فنی اشاره نمود.روش تحقیق به صورت مشاهده میدانی ،جمع آوری اطلاعات از شهرداری ها و پیمانکاران و مطالعات کتابخانه ای می باشد.متغیرهای مورد تحلیل در این تحقیق را میتوان هزینه و عوامل کارایی فنی دانست.در پایان این تحقیق و انجام مقایسه به این نتیجه رسیدیم که پل های خرپایی ساده چه از نظر کارایی فنی و چه از نظراقتصادی بهترین پل های عابر پیاده اجرا شده در ایران می باشند.

Keywords:

پل عابر , تقاطع غیر هم سطح , پیاده روی

Paper COI Code

This Paper COI Code is CAUICNF05_029. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1235458/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حسنوند، محمدامین و اکبری، رضا و حسنوند، علی،1400،تحلیل اقتصادی و ارزیابی کارایی فنی پل های عابر پیاده رایج در ایران با تاکید بر هزینه های چرخه عمر،Fifth International Conference on Civil, Structural and Earthquake Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/1235458

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 10,919
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support