Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مولفه ها و شاخص های منابع انسانی موثر بر سامانه فرماندهی و کنترل قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص )

Year: 1399
COI: JR_ICI-4-3_006
Language: PersianView: 66
This Paper With 18 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 18 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

در دنیای امروزی، تنها عاملی که می تواند موجب پایایی ورقابت پذیری سازمان ها شود، برخورداری از منابع انسانی توانا ومبتکر است. سامانه های فرماندهی و کنترل با بهره گیری از نیروی انسانی، فناوری و روش های مناسب می توانند سرنوشت نبردها  را  تغییر داده و  برتری، موفقیت وبا واکنش مناسب و بموقع در مقابل تهاجم دشمن را فراهم نمایند، لذا نیروی انسانی به عنوان یکی از مولفه­های برترساز در صحنه نبرد محسوب می گردد. حفظ حیات وافزایش کارآئی واثر بخشی دو نکته اساسی موردتوجه درتمامی سازمانهاست، حیات سازمان تا حدودی بستگی به دانش­ها و مهارت­های مختلف نیروی انسانی دارد ، هرچه زمینه ها بهنگام و بهینه باشد ، قابلیت سازگاری سازمان با محیط متغیر نیز بیشتر می شود .آموزش وتوسعه منابع انسانی درنظام مدیریت منابع انسانی نه تنها درایجاد دانش ومهارت ویژه درکارکنان نقش بسزائی دارد بلکه باعث می شود که افراد درارتقاء سطح کارآیی و اثربخشی سازمان سهیم باشند وخودرا بافشارهای متغیر محیطی وفق دهند.  هدف از انجام این تحقیق، شناخت « مولفه­ها و شاخص های منابع انسانی موثر بر سامانه فرماندهی و کنترل قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)» بوده که سوال تحقیق متناظر با هدف طراحی گردید. نوع تحقیق، کاربردی- توسعه­ای و روش تحقیق، توصیفی تحلیلی با رویکرد ترکیبی می­باشد. برای پاسخ به سوال تحقیق، بر مبنای ویژگی­های جامعه­ آماری، تعداد ۱۱۲ نفر از صاحب­نظران این حوزه به­صورت هدفمند تعیین شده و پرسشنامه بین آنان توزیع گردید. تجزیه و تحلیل داده­ها نشان می­دهد که بعد منابع انسانی با ۲ مولفه­ی فردی و سازمانی و ۱۱ شاخص و با ضریب ۰.۸۱۷ یک رابطه قوی، مثبت و مستقیمی دارد.

Keywords:

سامانه فرماندهی و کنترل , مولفه های نیروی انسانی , قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص).

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_ICI-4-3_006. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1241024/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جعفری زاده، امید،1399،مولفه ها و شاخص های منابع انسانی موثر بر سامانه فرماندهی و کنترل قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص )،https://civilica.com/doc/1241024

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

  • ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support