Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

یادگیری از طریق استراتژیهای تجربه و آموزش در خارج از کلاس درس

Year: 1400
COI: CFTP07_909
Language: PersianView: 115
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فیروزه علویان - دانشگاه فرهنگیان، تهران، ایران

Abstract:

غوطه ور شدن در یک محیط حرفه ای و یا یک برنامه روزمره تکراری سبب تنش در فراگیران میشود که ممکن است نتیجه آن، نوعی زدگی از کار و تحصیل باشد . تجربه نشان داده است، برای رشته های خاص، روش ارائه یادگیری » شبیه سازی« برای درگیر کردن فراگیران در دانش، کامل تر و مناسب تر از روشهای تئوری و ارائه محض دانش است. بنابراین، باتوجه به اینکه در یک محیط آموزشی و آکادمیک به دست آوردن دانش از طریق تجربه نوعی هنر است، هدف از مطالعه اخیر معرفی استراتژی های تجربه و آموزش در خارج از کلاس درس، به منظور ماندگاری آموزش در حافظه فرد، جلوگیری از ملالت و خستگی و شکوفاسازی توانایی های بالقوه فراگیران است. پژوهش حاضراز نوع کیفی بوده و برای رسیدن به اهداف از شیوه تحلیلی با استفاده از مطالعات اسنادی و کتابخانه ای استفاده شد. در این بررسی، به اثربخشی استراتژی های تجربه و آموزش در خارج از کلاس درس، تاکید شد . کار کردن در خارج از کلاس درس باعث میشود که اطلاعات علمی خارجی به عنوان بخشی از تجربیات شخصی منحصربه فرد فراگیر تبدیل شود که برای او بسیار باارزش است و شالوده آینده وی بر این اساس، روندی متفاوت را رقم خواهد زد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CFTP07_909. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1256140/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
علویان، فیروزه،1400،یادگیری از طریق استراتژیهای تجربه و آموزش در خارج از کلاس درس،National Conference on Professional Research in Psychology and Counseling with a Teacher Perspective،Minab،https://civilica.com/doc/1256140

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 16,613
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support