ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مطالعه تفاوت های فردی در استراتژی های خود افزایی و حمایت از خود

Year: 1399
COI: ANTIMARKETING21_003
Language: PersianView: 68
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 19 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

هدف: این پژوهش با هدف مطالعه تفاوت های فردی در استراتژی های خود افزایی و حمایت از خود در سال ۱۳۹۹ انجام شده است.روش تحقیق: روش این تحقیق توصیفی پیمایشی است و ابزار گردآوری اطلاعات نیز، پرسشنامه خود سنجی می باشدکه در دو مطالعه از آیتم های خود سنجی برای ارزیابی استراتژی های خود افزایی یا حمایت از خود استفاده شده است.جامعه آماری و حجم نمونه: جامعه آماری تحقیق حاضر را شهروندان مناطق ۹ و ۱۰ شهر مشهد تشکیل داده اند که طبق اطلاعات مرکز آمار ایران، تعداد آنها برابر با ۵۶۵.۷۴۴ نفر می باشد.برای محاسبه تعداد حجم نمونه از فرمول کوکران استفاده شده است که تعداد آن نیز برابر با ۳۸۴ نفر می باشد.نتایج: در مطالعه ۱ (N=۳۴۵)، با تحلیل عامل اکتشافی، ۴ عامل قابل اطمینان شناسایی شدند. در مطالعه ۲ (N=۴۱۶)، این مدل با استفاده از تحلیل عامل تائیدی اعتبار سنجی شد.. این یافته ها بیانگر این است که استراتژی های خود افزایی و حمایت از خود به طور متفاوت با متغیر های شخصیت کلیدی تمرکز منظم، عزت نفس، و خود شیفتگی در ارتباط قرار دارند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ANTIMARKETING21_003. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1265249/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
بختیارپاکزاد، فائزه و قویدل، آرش،1399،مطالعه تفاوت های فردی در استراتژی های خود افزایی و حمایت از خود،Twenty-First International Anti-Marketing Seminar،https://civilica.com/doc/1265249

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support