ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بکارگیری فناوری های پیشرفته در طراحی معماری در مواجهه با همه گیری کروناویروس با تحلیل آسمان خراش اضطراری فرانسه ۲۰۲۰

Year: 1400
COI: MEECONF02_044
Language: PersianView: 56
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مجید خیرخواه - کارشناسی ارشد معماری، گروه معماری، دانشگاه آزاد اسلامی،شاهرود، ایران

Abstract:

امروزه فناوری ابعاد زندگی انسان را چنان متاثر ساخته که عده ای از صاحب نظران بر این باور بودند؛ به زودی انسان و جهان به تسخیرفناوری درخواهند آمد. از این رو رویکردهای متفاوتی نسبت به فناوری ایجاد شد. مسئله مورد مطالعه بکارگیری فناوری های پیشرفته در طراحی های معماری است که از اهداف بیان این موضوع و نگارش این مقاله بررسی جایگاه و بیان اهمیت فناوری در معماری در مواجهه با ویروس کرونا در زمانی که در تمام دنیا را شیوع پیدا کرده است، که با بررسی و تحلیل طراحی اسمان خراش اضطراری فرانسه در سال ۲۰۲۰ ارایه شد که به عنوان نمونه موفق از طراحی و فناوری در دوران همه گیری کرونا که می تواند در جهت خدمت به مردم در زمان اصطرای به کار گفته شود.روش پژوهش از نوع کتابخانه ای یافته ها و نتایج حاصل از این تحقیق به این موضوع اشاره دارد که می شود در تمام زمان ها از معماری به عنوان اهرم اصلی در زندگی افراد با به کارگیری فناوری ها استفاده نمود.

Keywords:

فناوری های پیشرفته , طراحی معماری همه گیری کروناویروس , با تحلیل آسمانخراش اضطراری فرانسه ۲۰۲۰

Paper COI Code

This Paper COI Code is MEECONF02_044. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1266148/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
خیرخواه، مجید،1400،بکارگیری فناوری های پیشرفته در طراحی معماری در مواجهه با همه گیری کروناویروس با تحلیل آسمان خراش اضطراری فرانسه ۲۰۲۰،Second Conference on Mechanics, Electrical and Engineering Sciences،https://civilica.com/doc/1266148

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,094
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support