Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی و حل مشکلات ناشی از استفاده موتورهای هیدروژنی در خودرو و تاثیر آن در کاهش آلودگی هوا

فصلنامه قطعه سازان صنعت، دوره: 1، شماره: 2
Year: 1399
COI: JR_IPM-1-2_002
Language: PersianView: 107
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

میثم بلاسی - کارشناسی مهندسی مکانیک خودرو، دانشکده فنی بندرانزلی، ایران
رضا محمودی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک، ساخت و تولید، دانشگاه تفرش ، ایران
یوسف گلین امیری - دانشجوی کارشناسی ارشد ساخت و تولید، دانشگاه تفرش، ایران

Abstract:

در این مطالعه هدف بررسی خصوصیات هیدروژن و عملکرد آن به عنوان یک سوخت پاک در موتورهای هیدروژنی می باشد. زمینی کهدر آن زندگی میکنیم با توجه به رشد زیاد جمعیت و صنعتی شدن، روز به روز به بحرانهایی نظیر آلودگی و تخریب محیط زیستنزدیک می شود. این آلودگی در بلند مدت می تواند سبب به چالش انداختن زندگی ما انسان ها در این کره خاکی باشد. در این تحقیقابتدا به معرفی سوخت هیدروژن و دلیل پیدایش آن پرداخته و سپس ویژگی های این سوخت برای بکارگیری در صنعت حمل و نقلشرح داده شده است. سپس طراحی و تغییرات مورد نیاز در موتور خودرو برای آماده شدن و استفاده از سوخت هیدروژن مورد بررسیقرار گرفته شده است. طبیعتا استفاده از سوخت هیدروژن میتواند معایبی داشته باشد که در این پژوهش به مشکلات وجود آمده جهتاستفاده از سوخت و راه حل آنها نیز پرداخته شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_IPM-1-2_002. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1273544/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
بلاسی، میثم و محمودی، رضا و گلین امیری، یوسف،1399،بررسی و حل مشکلات ناشی از استفاده موتورهای هیدروژنی در خودرو و تاثیر آن در کاهش آلودگی هوا،https://civilica.com/doc/1273544

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support