ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی دگرشکلی شکننده در راستای "قطعه بختیاری" از پهنه زمیندرز اصلی زاگرس (70 کیلومتری جنوب الیگودرز)

Year: 1378
COI: SGSI03_036
Language: PersianView: 933
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

بررسیهای زمین شناسی و زمینساختی در گستره مورد بررسی حضور گسله ای طویل و با ساز و کار راستالغز راست بر را تایید می نماید که در این تحقیق به نام قطعه بختیاری معرفی شده است. این گسل در واقع قطعه ای از گسله های مرتبه دوم در پهنه گسله اصلی جدید زاگرس (MRFZ) است که به حالت نردبانی (Enechelon) درجنوب خاوری گسل درود با روند N143 و شیبی تقریبا قائم در راستای جنوب خاوری تا روستای سرآقا سید در استان چهار محال و بختیاری ادامه می یابد (؟). علاوه بر آن بر اساس تجزیه و تحلیل داده های صحرائی تعداد 8 روند منظومه قابل تفکیک بوده که مهمترین آنها N-S , N130 , N145 می باشد. بیشترین درصد گسلها مربوط به روند N130 بوده که بطور غالب از گسلهای واژگون و راندگی با سن زیاد تشکیل یافته است. ولی در روند دوم عمدتا گسلهای با ساز و کار راستالغز و جوانتر از روند اولی مشاهده می گردد که قطعه بختیاری از این منظومه است. روند N-S جوانترین سیستم شناخته شده با کمترین فراوانی در ناحیه است.

Paper COI Code

This Paper COI Code is SGSI03_036. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/14230/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جهانی، سلمان و نوگل سادات، میرعلی اکبر،1378،بررسی دگرشکلی شکننده در راستای "قطعه بختیاری" از پهنه زمیندرز اصلی زاگرس (70 کیلومتری جنوب الیگودرز)،3rd Symposium of Geological Society of Iran،Shiraz،،،https://civilica.com/doc/14230

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support