ماتریس ها و احتمال های شرطی و کاربردهایی از آن
Publish place: Iranian Statistical Society، Vol: 2، Issue: 1
Publish Year: 1376
Type: Journal paper
Language: Persian
View: 133
متن کامل این Paper منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل Paper (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دانلود نمایند.
- Certificate
- I'm the author of the paper
Export:
Document National Code:
JR_ISS-2-1_006
Index date: 18 September 2022
ماتریس ها و احتمال های شرطی و کاربردهایی از آن authors