ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی روشهای تحلیل خرابی در چند لایه های مرکب آسیب دیده

Year: 1394
Publish place:
COI: ICESCON02_073
Language: PersianView: 382
This Paper With 18 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 18 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

احمد قاسمی قلعه بهمن - استادیار دکتری مهندسی مکانیک گروه طراحی کاربردی دانشکده مهندسی کانیک دانشگاه سمنان
عبدالحسین فریدون - استاد دکتری مهندسی مکانیک گروه طراحی کاربردی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان
آرش زمانی - دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک، گروه طراحی کاربردی، دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان

Abstract:

در این تحقیق به مطالعه و مرور روشهای تحلیل خرابی در چند لایه های مرکب اسیب دیده پرداخته می شود. به طور کلی می توان آسیبهای حاصل از بارگذاری برای مواد مختلف را به دو دسته شکستهای ناشی از بارهای استاتیکی و شکستهای ناشی از بارهای خستگی و یا سیکلی طبقه بندی کرد به منظور طارحی سازه ها و اجزای تشکیل شده از مواد مرکب نیاز به شناخت مکانیزمهای شکست در اینگونه مواد به وجود می اید از آنجایی که آسیب چند لایه منجر به کاهش مقاومت آن می شود مقاومت کاهش یافته معیار اصلی در تحلیل خرابی چند لایه ها به شمار می رود روشهای تعیین مقاومت کاهش یافته را میتوان به دو دسته مکانیک آسیهبای میکرو و مکانیک آسیبهای پیوسته طبقه بندی کرد در زمینه مقاومت باقی مانده یا مقاومت کاهش یافته تحقیقاتی زیادی صورت گرفته است رد این تحقیقات هدف اصلی از حل مسئله یافن میدان تنش و یا تغییر خواص مکانیکی چندلایه در اثر وقوع مودهای مختلف اسیب می باشد در این مطالعه پس از بررسی روشهای مختلف به ذکر مزایا و معایب هر کدام از این روشها پرداخته می شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICESCON02_073. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/490482/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قاسمی قلعه بهمن، احمد و فریدون، عبدالحسین و زمانی، آرش،1394،بررسی روشهای تحلیل خرابی در چند لایه های مرکب آسیب دیده،دومین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی،https://civilica.com/doc/490482

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 9,094
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support