ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی دوچرخه محاسبه گر کالری مصرفی دوچرخه سوار

Year: 1396
Publish place:
COI: IAAMM01_152
Language: PersianView: 282
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

احسان کریم زاده - کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی خودرو، دانشگاه علم و صنعت ایران تهران
مسعود مسیح طهرانی - استادیار دانشکده مهندسی خودرو، دانشگاه علم و صنعت ایران تهران
محسن قنبرلو - کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران تهران

Abstract:

در این مقاله مطالعه ای بر طراحی یک دوچرخه با در نظر گرفتن آثار حضور راننده صورت گرفته است بدین دوچرخه سوار به خاطر ایجاد حرکت از طریق پدال زدن، از منابع انرژی خود استفاده می کند. چه دوچرخه سوار حرفه ای باشد و چه آماتور، استفاده از این منابع انرژی باید برنامه ریزی شده و تحت کنترل در دستور کار وی قرار گیرد. این در حالی است که استراتژی مدیریت توان دوچرخه سوار در مطالعات و پژوهش های پزشکی و ورزشی فراوانی مورد بررسی قرار گرفته است، اما فاکتورهای مهمی وجود دارد که در حال حاضر به طور جدی مطالعه ای روی آنها انجام نشده است در این مقاله راهکاری ارایه شده است تا دوچرخه سواران و پزشک های مراکز درمانی بتوانند با امکان دسترسی و دقت بهتر، عملکرد بدن وی را در حوزه میدانی رصد کرده و در تصمیم گیری های عملکردی وی تاثیرگذارتر عمل کنند. برای این منظور لازم است ضمن مطالعه مدل های دینامیکی دوچرخه و بدن دوچرخه سوار، ابتدا دوچرخه ای متناسب با عملکرد میدانی وی در نظر گرفته و با تجهیزاتی که در ادامه به آن پرداخته می شود این دوچرخه ها را مجهز نمایند. در فاز طراحی و مونتاژ این نوع دوچرخه، دوچرخه انتخابی را با دستگاه تحلیل گازهای تنفسی که دارای سنسورهای تحلیل خود نشان می دهد. بااستفاده از این نوع دوچرخه ها دیگر آسیب های جسمی و جانی ناشی از ندانستن وضع عمومی بدن به شدت کاهش می یابد. لازم به ذکر است که مزیت این سیستم بر نرم افزارهای تلفن همراه دقت بسیار بالا و خروجی قابل استفاده آن می باشد.

Keywords:

دوچرخه، کالری سنج، دوچرخه سوار، ضربان قلب، VO2 max

Paper COI Code

This Paper COI Code is IAAMM01_152. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/673905/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کریم زاده، احسان و مسیح طهرانی، مسعود و قنبرلو، محسن،1396،طراحی دوچرخه محاسبه گر کالری مصرفی دوچرخه سوار،اولین کنگره ملی کاربرد مواد و ساخت پیشرفته در صنایع،Tehran،https://civilica.com/doc/673905

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 21,681
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support