ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مروری بر عرصه های نوین در صنعت ساختمان با استفاده از کمپوزیت ها و مواد پلیمری

Year: 1387
COI: MHUD01_005
Language: PersianView: 299
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

عبدالرضا میرمحسنی - تبریز دانشگاه تبریز دانشکده شیمی، گروه شیمی کاربردی، آزمایشگاه تکنولوژی پلیمر
مهرداد راستگوی هوجقان - تبریز دانشگاه تبریز دانشکده شیمی، گروه شیمی کاربردی، آزمایشگاه تکنولوژی پلیمر

Abstract:

با پیشرفت علم و تکنولوژی، م صالح ساختمانی نیز تحول چشمگیری پیدا کرده اند بطوریکه در جهان توسعه یافته امروز کمتر از مصالح سنتی استفاده می شود. کامپوزیت ها که از مصالح جدید و به روز به شمار می روند. از این دسته هستند. این دسته از مصالح با تنوع فراوان و کاربردهای رو به افزایش خود سهم بسیاری در پیشرفت و توسعه صنایع ایفا می کنند. و امروزه در اکثر کشورهای پیشرفته به وفور از این مصالح در صنعت راه و ساختمان استفاده می شود. در ح الی که در سال 1959 ارزش مواد پلاستیکی در حدود 5 درصد تمامی مصالح ساختمانی بود، تا سال 1971 این رقم از 12 درصد گذشته و در سال 1995 به 20 درصد و در سال 2003 این رقم به 46 درصد افزایش پیدا کرد. و پیش بینی شده در سال 2020 این رقم در کشورهای پیشرفته صد درصد شود. در کشورهای توسعه یافته کامپوزیت های پلیمری در ساخت آرماتورها و باربرها، پارتیشن ها، سقف های کاذب، حصارها، نرده ها، کف ها و نمای دیوارها، ساخت کیوسک ها، خا نه های پیش ساخته، خوابگاه ها، سایبان ها و پناهگاه ها مورد استقبال عمومی قرار گرفته است. استفاده از این مواد در تقویت سازه ها یکی از بهترین راه های سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان ها در مقابله با حوادثی مثل زلزله می باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MHUD01_005. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/859648/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
میرمحسنی، عبدالرضا و راستگوی هوجقان، مهرداد،1387،مروری بر عرصه های نوین در صنعت ساختمان با استفاده از کمپوزیت ها و مواد پلیمری،The first national conference on new technologies in the construction industry،https://civilica.com/doc/859648

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 21,705
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support