ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

شناسایی وسایل و رویدادهای IoT بر پایه طول بسته از ترافیک رمز شده

Year: 1398
COI: INFM04_092
Language: PersianView: 199
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدحسین موذن رضامحله - کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت
هادی ویشکی نژاد - کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

Abstract:

اخیرا، الگوریتم های یادگیری ماشین برای شناسایی اینترنت اشیا (IoT) و رویدادها استفاده شده اند. با این حال، پیشنهادها موجود ممکن است بار مفید بسته را بررسی کنند، چیزی که خطرات را برای حریم خصوصیکاربران IoT ایجاد می کند و ممکن است از چندین مشخصه استفاده کند و پیچیدگی محاسبات برای طبقه بندی ترافیک را افزایش دهد. علاوه بر این، تکنیک های موجود ممکن است از مکانیزم های پیچیده برای استخراجمشخصات ترافیک از جمله ایجاد بردارهای حاوی اطلاعات از جلسات پروتکل کنترل انتقال (TCP) استفاده کنند. این مقاله یک راه حل پیشنهاد می کند که از آمار طول بسته از ترافیک رمز شده برای توصیف رفتاردستگاه ها و رویدادهای IoT در یک سناریوی خانگی هوشمند استفاده می کند. راه حل تنها از میانگین آماری، انحراف استاندارد و تعداد of که در یک پنجره یک بعدی انتقال می یابد، استفاده می کند، که می تواند از ترافیکرمز شده استخراج شود و استفاده از بردارهای TCP غیر ضروری را ایجاد کند. راه حل، وسایل و رویدادهای IoT را شناسایی می کند، مانند دستورها صوتی برای دستیاران هوشمند، و همچنین بین وسایل IoT و non تشخیص داده می شود. راه حل مشخص کردن دستگاه ها و رویدادهای IoT با ترافیک از دو طبقه بندی کننده دنیای واقعی و پنج طبقه بندها مورد ارزیابی قرار می گیرد. این ارزیابی شامل الگوریتم های Nearest -k همسایه های (NN -k ) ، درخت تصمیم گیری، جنگل تصادفی، ماشین بردار پشتیبان (SVM) و رای گیری اکثریت، برخی از محبوب ترین الگوریتم های طبقه بندی ترافیک است. نتایج نشان می دهند که الگوریتم جنگل تصادفی می تواند تا 96 % از دقت در شناسایی دستگاه ها، 99 % دقت در تشخیص بین وسایل IoT و non و 99 % دقت در شناسایی وقایع دستگاه IoT دست یابد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is INFM04_092. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/996980/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
موذن رضامحله، محمدحسین و ویشکی نژاد، هادی،1398،شناسایی وسایل و رویدادهای IoT بر پایه طول بسته از ترافیک رمز شده،Fourth National Conference on New Ideas in Engineering and Engineering،Rasht،https://civilica.com/doc/996980

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 5,927
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support