advanced methods of spinal cord injury rehabilitation conference

advanced methods of spinal cord injury rehabilitation conference روز چهارشنبه، 5 تیر، 1398 لغایت جمعه، 7 تیر، 1398 توسط دانشكده علوم توانبخشي دانشگاه علوم پزشكي شيراز و تحت حمایت سیویلیکا در شهر شیراز برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

Info

advanced methods of spinal cord injury rehabilitation conference

Year: 1398
Document ID: SCIRC01

توضیحات کنفرانس

معرفي همايش

سيمنار روش هاي نوين در توانبخشي افراد با آسيب نخاعي در تلاش است تا فرصتي فراهم آورد تا گروه هاي مختلف توانبخشي در كنار يكديگر و به صورت تيمي در راستاي توانبخشي افراد آسيب نخاعي فعاليت نمايند و با جديدترين روش هاي توانبخشي در اين حوزه آشنا گردند. 
در اين سمينار در تلاش خواهيم بود تا از تجارب و دانش افراد متخصص در اين حوزه در سراسر دنيا بهرمند گرديم. 
علاوه بر آن اين سمينار فرصتي را فراهم خواهد آورد تا افراد آسيب نخاعي آشنا گردند. 
حضور متخصصين حوزه ي مهندسي و رباتيك نيز فرصت هاي پژوهشي منحصر به فرد را فراهم مي آورد تا بتوان در زمينه توانبخشي بهينه افراد آسيب نخاعي گام برداشت.
اين سمينار دو روزه با حضور سخنرانان كليدي در حوزه هاي مختلف توانبخشي ورباتيك برگزار خواهد گرديد.
و همينطور كارگاه هايي جهت ساخت ارتز هاي پيشرفته ضايعات نخاعي و ارائه روش هاي نوين كاردرماني و فيزيوتراپي در توانبخشي افراد آسيب نخاعي برگزار خواهد شد.

هدف اصلي اين سمينار علاوه بر معرفي دستاورد هاي توانبخشي جديد در اين حوزه، قراردادن گروه هاي مختلف توانبخشي و مهندسي در يك گروه جهت تحقيقات اثرگذار در اين زمينه خواهد بود.

 

محورهاي همايش:

✔ معرفي روش هاي نوين در ساخت ارتز هاي ويژه افراد آسيب نخاعي

✔ معرفي روش هاي نوين توانبخشي افراد آسيب نخاعي

✔ معرفي دستاورد هاي جديد استفاده از رباتيك در توانبخشي افراد آسيب نخاعي

✔ معرفي رويكرد هاي جديد در فيزيوتراپي و كاردرماني افراد آسيب نخاعي

✔ ايده هاي نو

create: 29 May 2019 - view 4399