Speech: مختصات محیط کسب و کار اثربخش در رشد اقتصادی و کنترل تورم

Coordinates of effective business environment in economic growth and inflation control

مختصات محیط کسب و کار اثربخش در رشد اقتصادی و کنترل تورم روز چهارشنبه، 1 شهریور، 1402 توسط مرکز پژوهشهای توسعه و آینده نگری در شهر تهران استان تهران برگزار می شود.

حوزه های تحت پوشش: Business ، Economics and Finance

برگزار کننده: مرکز پژوهشهای توسعه و آینده نگری
یکصد و سی و چهارمین نشست علمی-تخصصی با عنوان" مختصات محیط کسب و کار اثربخش در رشد اقتصادی و کنترل تورم؛ رویکردها و توصیه های سیاستی "روز چهارشنبه ۱ شهریورماه ۱۴۰۲، از ساعت ۸ الی ۱۰ ، با حضور جامعه علمی، پژوهشی، دانشگاهی، اندیشگاهی، صاحب نظران، مدیران، کارشناسان دستگاه های اجرایی ملی و استانی برگزار می شود. در این نشست دکتر محمدصادق بیجندی ؛ عضو هیات علمی و معاون سابق آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی کشور به عنوان مدیر علمی این نشست و دکتر امیر سیاح، رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت امور اقتصادی و دارایی، دکتر علی داوری، دانشیار دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به عنوان سخنرانان در این نشست به ایراد نقطه نظرات خود می پردازند. علاقه مندان می توانند با مراجعه به تالار مجازی مرکز به نشانی http://connect.mporg.ir/cdrf در این نشست شرکت نمایند.
معرفی سخنرانان: در این نشست دکتر محمدصادق بیجندی ؛ عضو هیات علمی و معاون سابق آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی کشور به عنوان مدیر علمی این نشست و دکتر امیر سیاح، رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت امور اقتصادی و دارایی، دکتر علی داوری، دانشیار دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به عنوان سخنرانان در این نشست به ایراد نقطه نظرات خود می پردازند.
درج در سایت: 30 مرداد 1402 - تعداد مشاهده 176 بار