اولین همایش ملی روابط سالم و روان شناسی مثبت نگر

1st National Conference on Healthy relationship and Positive Psychology

1st National Conference on Healthy relationship and Positive Psychology روز جمعه، 27 مهر، 1403 توسط موسسه آموزش عالی خراسان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر Mashhad برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

اطلاعات کنفرانس

1st National Conference on Healthy relationship and Positive Psychology

تاریخ برگزاری: 27 مهر 1403

مهلت ارسال اصل مقالات: 1 مهر 1403
محل برگزاری: مشهد
سال برگزاری: 1403
شناسه ملی این کنفرانس: CHRPP01

توضیحات کنفرانس

موسسه آموزش عالی خراسان به منظورگسترش دانش و تبادل آخرین دستاوردهای حوزه روانشناسی، اقدام به برگزاری اولین دوره "کنفرانس ملی روابط سالم و روانشناسی مثبت نگر" در مهر ماه ۱۴۰۳) خواهد نمود.
از دانشجویان و پژوهشگران محترم دعوت می شود نتایج پژوهش های خود را در قالب مقاله، در زمینه های مختلف علوم روانشناسی که با محورهای همایش تطابق دارد، ارسال فرمایند.
این همایش دارای امتیاز isc بوده، کلیه مقالات پدیرش شده در این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی نمایه خواهد شد.

محورهای همایش:

سیاست گذاری در حوزه روابط سالم و مثبت‌نگر

رویکرد سلامت محور و مثبت‌نگر به روابط عاطفی و زوجین

رویکرد سلامت محور و مثبت‌نگر به فرزندپروری

رویکرد سلامت محور و مثبت‌نگر به روابط سازمانی و اجتماعی

شیوه‌های مبتنی بر شواهد در پیشگیری از روابط ناسالم

کاهش آسیب، آسیب‌های جدی و رویکرد نوین

رویکرد بین رشته‌ای برای ارتقاء روابط سالم و مثبت‌نگر

رویکرد معنوی به روابط سالم و مثبت‌نگر

تعلیم و تربیت و آموزش در حوزه روابط سالم و مثبت‌نگرهمچنین از کلیه اساتید و دانشجویان دکتری جهت داوری مقالات دعوت به عمل می آید برای این منظور اساتید محترم می بایست درخواست داوری خود را از طریق صفحه شخصی ایجاد شده در سامانه مرکز همایش و پژوهش های موسسه آموزش عالی خراسان ارسال نمایند.

درج در تقویم: 2 دی 1402 - تعداد مشاهده 3330 بار